Bramka: Biton 60
Wisła: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Wilk, Nunez - Iliev (86. Boguski), Garguła (79. Brud), Kirm (90. Czekaj) - Biton
Fulham: Schwarzer - Kelly, Hangeland, Hughes, Briggs - Gecov (75. Sidwell), Etuhu - Duff, Dembele, Sa (58. Kasami) - Johnson

Początek meczu:

2. min. - Pierwsi zaatakowali piłkarze Fulham. Już w drugiej minucie goście prostopadłym podaniem próbowali "uruchomić" swoich napastnik. Na szczęście dla Wisły w tym zagraniu brakowało precyzji i piłka znalazła się pod nogami obrońcy gospodarzy.

5. min. - Wisła odpowiedziała trzy minuty później. Jednak nie mogło to zrobić wrażenia na rywalach, którzy bez kłopotu zablokowali uderzenie jednego z piłkarzy "Białej Gwiazdy".

6. min. - Golkipera Wisły próbował pokonać Duff. Pareiko z trudem poradził sobie z jego strzałem. Estończyk odbił piłkę, ale na szczęście nie dopadł do niej żaden z piłkarzy gości.

11. min. - Wisła była o centymetry od objęcia prowadzenia. Garguła podał do Ilieva, który uderzył w nogi biegnącego przed nim Bitona. Piłka odbija się od napastnika Wisły, od murawy i trafiła w poprzeczkę.

15. min. - Johnson ograł Chaveza i wpadł w pole karne. Na szczęście Jaliens wybija mu piłkę spod nóg.

21. min. - Znów w roli głównej Iliev. Serb uderza bardzo mocno sprzed pola karnego, ale Schwarzer odbija piłkę do której nie dochodzi żaden z piłkarzy Wisły.

26. min. - Przez chwilę Wisła nie wypuszczała rywali z ich połowy. Gdy wreszcie piłkarze Fulham przedarli się pod pole karne gospodarzy zrobiło się w nim gorąco. Na szczęście nikt nie był wstanie skierować piłki do siatki o trzech dobrych dośrodkowaniach.

27. min. - Znów szaleje Iliev. Tym razem ograł obrońcę wpadł w pole karne e jego strzał minął bramkę Fulham.

29 min. - Czerwona kartka dla piłkarza Fulham. Najpierw Nunez odepchnął Dembele, a po chwili akcja powtórzyła się w odwrotną stronę. Piłkarz Wisły łapiąc się za twarz upadł na murawę, a rywal został usunięty z boiska.

34. min. - Fulham mimo iż gra w "10" próbuje atakować. Kelly groźnie dośrodkowuje w pole karne Wisły, ale Diaz jest na miejscu i wybija piłkę.

38. min. - Goście mieli dwa rzuty wolne pod rząd. W obu przypadkach jednak nic konkretnego z tego nie wynikło.

42. min. - Garguła z dystansu uderzał na bramkę rywali. Trafił wprost w bramkarza.

45. min. - Tuż przed końcem pierwszej części meczu okazję do strzelenia gola miała Wisła, a konkretnie Biton. Izraelczyk przyjął piłkę w polu karnym rywali , ale uderzył wysoko nad poprzeczką.

Koniec pierwszej części meczu:

Przerwa potrwa trochę dłużej. Na stadionie Wisły zgasła część jupiterów i druga część meczu rozpocznie się z opóźnieniem. Na szczęście awaria została usunięta i piłkarze wyszli na boisko.

46. min. -Wisła od początku drugiej płowy rzuciła się do ataku. Pierwszy okazję do strzelenia gola miał Biton. Strzał napastnika "Białej Gwiazdy" był jednak zbyt słaby, by mógł zaskoczyć golkipera gości.

50. min. - Wisła może mówić o szczęściu. Po rzucie rożnym Diaz nieprzepisowo przytrzymuje Hangelanda. Sędzia jednak nie zdecydował podyktować rzutu karnego.

53. min. - Wilk uderza z 30. metrów. Strzał jest na tyle mocny, że brakarz gości zamiast łapać piłkę odbija ją prze siebie.

57. min. - Kirm przedarł się z prawej strony, ale jego dośrodkowanie przeleciało nad głowami wszystkich piłkarzy będących w polu karnym Fulham.

60. min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Biton przejął piłkę przed polem karnym rywali i uderzył w kierunku bramki. Piłka odbiła się od murawy przed Schwarzerem i wpadła do siatki.

61. min. - Po chwili mogło być 2:0. Biton podał do Garguły, ale ten będąc w polu karnym przewrócił się na piłce.

65. min. - Kolejna okazja dla Wisły. Tym razem marnuje ją Kirm. Pomocnik krakowskiego zespołu z kilku metrów strzela zbyt lekko by Schwarzer nie złapał piłki.

74. min. - Duff dośrodkowuje z rzutu rożnego. Wilk wybija piłkę i Wisła ma kontrę, która kończy się zablokowanym strzałem Nuneza.

77. min. - Okazja dla Fulham. Na szczęście strzał piłkarza gości zostaje zablokowany.

82. min. - Duff popędził z piłką w kierunku pola karnego Wisły. Jego dośrodkowanie przejął Johnson, którego strzał zostaje zablokowany.

87. min. - Siły wyrównane. Czerwona kartka dla Chaveza. Piłkarz Wisły brutalnie faulował rywala.

Koniec meczu: Wisła wygrywa 1:0