Legia Warszawa - Sporting Lizbona 2:2
Bramka: Wawrzyniak 37, Wolski 79 - Carrico 60, Santos 88
Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Żyro, Rzeźniczak (71. Wolski), Vrdoljak, Gol, Rybus (61. Kosecki) - Ljuboja (82. Hubnik)
Sporting: Rui Patricio - Insua, Polga, Onyewu, Joao Pereira - Izmaiłow (46. Pereirinha), Schaars (46. Carrico), Rinaudo, Fernandez, Carillo (74. Santos) - Van Wolfswinkel

Koniec meczu:

90+3. min. - Insua posłał piłkę tuż o słupka

90+2. min. - Żółta kartka dla Vrdoljaka

90+1. min. - Santos strzela wysoko nad bramką Kuciaka

89. min. - Vrdoljak uderzył z dystansu tuż obok słupka

88. min. - Gol dla Sportingu. Fantastyczne uderzenie Santosa i piłka wpada do siatki legionistów

86. min. - Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Wolskiego bramkarz gości piąstkuje piłkę przed pole karne

85. min. - Insua ukarany żółta kartką po faulu na Koseckim

82. min. - Ostatnia zmiana w Legii. Hubnik wchodzi za Ljuboję

80. min. - Kosecki ukarany żółta kartką

79. min. - GOL DLA LEGII!!! Wolski podał wzdłuż bramki do Gola a ten wpakował piłkę do siatki

76. min. - Kosecki próbował dojść do podania Ljuboji, ale został zablokowany

74. min. - Zmiana w Sportingu. Santos wchodzi za Carillo

71. min. - Druga zmiana w Legii. Wolski wchodzi za Rzeźniczaka

70. min. - Dobra akcja Legii. Ostatnie podanie Wawrzyniaka o Koseckiego było zbyt mocne

68. min. - Van Wolfswinkel głową uderza obok słupka

67. min. - Kuciak znów pewnie interweniuje. Tym razem po dośrodkowaniu z prawej strony

66. min. - Kuciak łapie piłkę. Strzelał Pereirinha

63. min. - Szczęście Legii. Po rzucie rożnym Polga stojąc na jedenastym metrze przed bramką gospodarzy nie trafił czysto w piłkę i ta poleciała w kierunku bocznej linii

61. min. - Zmiana w Legii. Rybusa zastąpił Kosecki

60. min. - Gol dla Sportingu. Po dośrodkowaniu Fernandeza z rzutu wolnego głową Kuciaka pokonał Carrico

58. min. - Vrdoljak przerywa faulem akcję Sportingu na środku boiska

56. min. - Po podaniu Żyro Rybus znalazł się sam przed golkiperem rywali. Jednak sędzia przerwał grę. Spalony

55. min. - Rzeźniczak przerywa faulem akcję gości. Rzut wolny z 30 metr wykonał Fernandez. Pomocnik Sportingu posłał piłkę w sam środek bramki

53. min. - Rybus uderzał zbyt lekko, by zaskoczyć Rui Patricio

50. min. - Fernandez próbował oddać strzał z 16 metrów, ale trafił w nogi legionistów

49 min. - Ljuboja odebrał piłkę na połowie gości i ruszył w kierunku bramki Sportingu. Napastnik Legii nie zdołał jednak utrzymać się przy piłce

48. min. - Ljuboja zmarnował fantastyczną okazję do strzelenia gola. Serb w sytuacji sam n sam trafił w bramkarza gości

46. min. - Drugą część meczu zaczął Sporting. Trener Sa Pinto dokonał dwóch zmian w składzie

Koniec pierwszej połowy:

45+2. min. - Zablokowane dośrodkowanie Wawrzyniaka

45+1. min. - Van Wolfswinkel brutalnie fauluje Rybusa i też ogląda żółtą kartkę

45. min. - Żółta kartka dla Onyewu za faul na Rzeźniczaku

44. min. - Rybus padł z piłką w pole karne jednak zabrakło dokładnego podania do stojącego przed bramką Ljuboji

43. min. - Gorąco pod bramką Legii. Kuciak ratuje zespół przed stratą gola

41. min. - Żyro fauluje rywala przy linii bocznej

40. min. - Wawrzyniak blokuje strzał Pereiry

37. min. - Gol dla Legii!!! Dobra okazja dla Legii. Rzut wolny z boku pola karnego. Po dośrodkowaniu Rybusa w wielkim zamieszaniu piłka spadła pod nogi Wawrzyniaka, a ten skierował ją o siatki!!!

32. min. - Rybus wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu Gola goście wybijają piłkę

31. min. - Gol z 20 metrów posłał piłkę metr nad poprzeczką

30. min. - Rybus szarżował, ale ponownie został powstrzymany przed polem karnym

27. min. - Ljuboja dośrodkował zbyt głęboko i piłkę łapie golkiper Sportingu

26. min. - Rybus powstrzymany przez Onyewu w polu karnym

25. min. - Rzeźniczak z 30 metrów strzela obok słupka

24. min. - Żyro był sam na sam z bramkarzem gości. Trafił jednak w nogi Rui Patricio

22. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rybusa obok bramki głową uderzał Komorowski

21. min. - Legioniści wymienili kilka szybkich i krótkich podań. Niestety tuż przed polem karnym rywali stracili piłkę

19. min. - Żyro faulowany w środkowej części boiska

17. min. - Carillo z dystansu uderza bramką

16. min. - Po strzale Fernandeza piłka odbija się od nogi Komorowskiego i wychodzi na rzut rożny

14. min. - Po dośrodkowaniu Rybusa bramkarz gości faulowany przez Żyro

13. min. - Insua wybija głową piłkę i kolejny róg dla Legii

12. min. - Rybus zakręcił obrońcami z prawej strony pola karnego rywali. Rzut rożny dla Legii

9. min - Rybus powstrzymany na lewym skrzydle przez Carillo

8. min. - Strata Ljuboji tuż przy środkowej linii boiska

6. min. - Ostre wejście Rzeźniczka. Rywal padł na murawę. Sędzia upomniał naszego zawodnika

4. min. - Van Wolfswinkel przejął piłkę w polu karnym i uderzył z obrotu. Strzał został zablokowany i Kuciak nie miał problemu ze złapaniem piłki

3. min. - Vrdoljak w środku boiska fauluje Schaarsa

2. min. - Gol podał wzdłuż linii bocznej do Rybusa, ale piłka opuściła palc gry

1. min. -Gospodarze już w pierwszej akcji chcieli zaskoczyć rywali. Dalekie podanie padło jednak łupem bramkarza

Początek meczu: Rozpoczęli legioniści