Skonto Ryga - Wisła Kraków 0:1
Bramka: Rode 40 (samobój)
Skonto: Malins - Rode, Smirnovs, Laizans, Kacanovs, Mingazov, Fertovs, Tarasovs, Petersonsa (65. Smart), Karasausks (63 Pereira), Sabala (76. Blanks)
Wisła: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić, Wilk, Sobolewski, Melikson (86. Garguła), Małecki, Genkov (75. Biton), Iliev

90+4. min. - Koniec meczu. Wisła wygrywa 1:0.

90+3. min. - liev dośrodkował w pole karne Skonto, ale tm nie było żadnego z wiślaków

90. min. - Błąd Jaliensa mógł kończyć się tragicznie. Napastnik gości znalazł się sam przed golkiperem "Białej Gwizdy". Na szczęście źle uderzył piłkę

89. min. - Iliev zszedł z piłką do środka. Serb uderzył z 25. metrów, ale w sam środek bramki

87. min. - Pereira z dystansu strzela obok bramki Wisły

86. min. - Melikson na noszach opuszcza boisko. Na jego miejsce wchodzi Garguła

84. min. - Laizans za uderzenie łokciem Wilka zostaje ukarany przez sędziego drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną kartką. Od tej pory gospodarze grają w "10"

81. min. - Ładna akcja gospodarzy kończy się fatalnym strzałem Mingazova. Piłka przelaciała wysoko nad poprzeczką

79. min. - Smart strzelił z 30 metrów obok słupka bramki Wisły

77. min. - Po podaniu Meksona Iliev mógł być sam na sam z Malinsem. Serb jednak nie przejął piłki, którą złapał bramkarz Skonto

76. min. - Trzecia zmiana w Skonto. Blanks zmienia Sabalę

75. min. - W zespole Wisły Biton zmienia Genkova

73. min. - Małecki znów próbował uderzenia z dystansu. O efekcie lepiej nie pisać

70. min. - Małecki przegrywa pojedynek z Laizansem

69. min. - Melikson traci piłkę w narożniku boiska

67. min. - Po rzucie rożnym było bardzo gorąco przed bramką Wisły. Na szczęście płka wpadła do siatki krakowskiego zespołu

66. min. - Groźna akcja Skonto. Pareiko odbija piłkę na rzut rożny

65. min. - Dośrodkowanie Małeckiego przelatuje przez całe pole karne i wychodzi za boisko

63. min. - Zmiana w składzie Skonto. Pereira wchodzi za Karasauskasa

60. min. - Tarasovs strzelał w stronę bramki Wisły. Piłka przeleciała daleko od słupka

58. min. - Małecki z powietrza uderzał na bramkę. Malins nie dał się zaskoczyć

56. min. - Ciekawa akcja Wisły. Iliev odegrał piętą piłkę do Meliksona, a ten próbował ją wyłożyć Małeckiemu. Podanie Izraelczyka w ostatniej chwili przeciął obrońca gospodarzy

54. min. - Małecki uderzył zza pola karne i piłka po rykoszecie mogła zaskoczyć bramkarza rywali. Malins odbił ją końcami palców

53. min. - Sobolewski przy linii bocznej fauluje Mingazova

51. min. - Rzut wolny dla Wisły po faulu na Ilievie. Fatalnie wykonany

49. min. - Sobolewski fatalnie podaje na środku boiska. Szybkie podanie do Mingazova, ale jego dośrodkowanie na szczęście zostaje zablokowane

47. min. - Próba zgrania Genkova do Małeckiego kończy się rzutem z autu dla Skonto

46. min. - Drugą część meczu rozpoczęli wiślacy. Oba zespoły po przerwie bez zmian

Koniec pierwszej części spotkania.

45. min. - Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Fertovs uderzył z około 25. metrów. Pareiko złapał pikę z małymi problemami

43. min. - Piłka po strzale Małeckiego wyleciała poza stadion

42. min. - Rzut rożny dla Wisły. Po krótkim rozegraniu Melikson podał wzdłuż bramki rywali, ale tym razem piłka przeleciała, a nikt jej nie skierował do bramki

40. min. - GOL!!!!!!! Lamey mocno dośrodkował wzdłuż bramki. Lot piłki przeciął Rode, ale zrobił to tak, że wpakował ją do własnej bramki. 1:0 dla Wisły

39. min. - Karasausks znów próbował indywidualnej akcji. Tym razem przegrał pojedynek z Chavezem

38. min. - Karasausks powstrzymany przez Jaliensa

37. min. - Indywidualna akcja Meliksona kończy się strzałem, który trafił w nogi Małeckiego

35. min. - Piłkarze Wisły długo wymieniali podania na połowie rywali. W efekcie Iliev znalazł się sam z boku pola karnego, ale znów jego dośrodkowanie nie trafiło na głowę któregoś z partnerów

34. min. - Sobolewski uderzył z dystansu. Piłka minęła bramkę o kilka metrów

31. min. - Po chwili znów Melikson. Tym razem Izraelczyk oddał strzał z 18. metrów. Bramkarz Skonto odbił piłkę przed siebie, ale pierwsi dopadli do niej obrońcy. To był pierwszy strzał wiślaków w światło bramki gospodarzy

30. min. - Melikson pada na murawę dwa metry przed polem karnym rywali. Sędzia nie przerywa gry

29. min. - Brak koncentracji w rozegraniu piłki i w prosty sposób Wisła traci piłkę w środkowej strefie boiska

27. min. - Iliev znów próbował przedrzeć się w pole karne, jednak i tym razem rywale zatrzymali go w tym dryblingu

25. min. - Bardzo niedokładna wrzutka Paljicia

23. min. - Gra toczy się praktycznie cały czas na połowie Skonto. Akcje gospodarzy ograniczają się do próby zagrania długiej piłki do napastników

21. min. - Lamey próbował prostopadłego podania do Genkova. Nic z tego nie wyszło. Piłka pada łupem bramkarza

20. min. - Melikson podaje do Genkova, ale Bułgar na spalonym

19. min. - Z rzutu wolnego dośrodkował Małecki, ale zrobił to źle i Malins pewnie łapie piłkę

18. min. - Atak pozycyjny Wisły przerwany faulem przez Laizansa

16. min. - Jaliens rozpoczyna akcję Wisły. Kończy ją dośrodkowanie Sobolewskiego wprost na głowę obrońcy gospodarzy

15. min. - Rut wolny dla Skonto. Laizans dośrodkował w pole karne, a obrońcy Wisły wybili piłkę

13. min. - Iliev w narożniku boiska ładnie ograł Laizansa. Jednak zamiast podać wdał się w drybling z kolejnym z rywali i stracił piłkę

11. min. - Iliev ograł z boku pola karnego rywala i dośrodkował wzdłuż bramki, ale piłka trafiła na głowę obrońcy

9. min. - Długie podanie na skrzydło do Ilieva, ale Serb źle przyjął piłkę i strata

7. min. - Dośrodkowanie Małeckiego z prawej strony pola karnego zostało zablokowane przez obrońców

6. min. - Gra toczy się na połowie gospodarzy. Skonto schowało się za podwójną gardą

3. min. - Karasausks w pojedynku biegowym z Lameyem. Obrońca Wisły okazał się szybszy

2. min. - Sobolewski ruszył z piłką do przodu, ale został powstrzymany przez pierwszego z rywali, którego napotkał na swojej drodze

1. min. - Pierwsza akcja Wisły kończy się stratą po próbie długiego podania do napastników

Początek meczu: Zaczęli piłkarze Skonto