Czterech polskich piłkarzy zagrało we wtorkowych meczach 3. kolejki Ligi Mistrzów: Arkadiusz Głowacki, Adrian Mierzejewski i Paweł Brożek (Trabzonspor) oraz Ludovic Obraniak (Lille). Ich drużyny poniosły porażki. Trabzonspor uległ w Moskwie drużynie CSKA 0:3, a Lille u siebie przegrał z Interem Mediolan 0:1.

Polacy w meczach piłkarskiej Ligi Mistrzów:

CSKA Moskwa - Trabzonspor 3:0 (1:0) Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor) - cały mecz, żółta kartka Adrian Mierzejewski (Trabzonspor) - cały mecz Paweł Brożek (Trabzonspor) - od 46. minuty

OSC Lille - Inter Mediolan 0:1 (0:1) Ludovic Obraniak (Lille) - od 74. minuty Ireneusz Jeleń (Lille) - na ławce rezerwowych

Grupa A:

Manchester City - Villarreal 2:1 (1:1)
Bramki: dla Manchesteru City - Carlos Marchena (43-samob.), Sergio Aguero (90+2); dla Villarreal - Cani (4)

Napoli - Bayern Monachium 1:1 (1:1)
Bramki: dla Napoli - Holger Badstuber (39-samob.); dla Bayernu - Toni Kroos (2)

Grupa B:

OSC Lille - Inter Mediolan 0:1 (0:1)
Bramka: Giampaolo Pazzini (21)

CSKA Moskwa - Trabzonspor 3:0 (1:0)
Bramki: Saydou Doumbia (29, 86), Aleksandrs Cauna (76)

Grupa C:

Otelul Galati - Manchester United 0:2 (0:0)
Bramki: Wayne Rooney (64-karny, 90-karny)

FC Basel - Benfica Lizbona 0:2 (0:1)
Bramki: Bruno Cesar (8), Oscar Cardozo (75)

Grupa D:

Real Madryt - Olympique Lyon 4:0 (1:0)
Bramki: Karim Benzema (19), Sami Khedira (47), Mesut Oezil (55), Sergio Ramos (81)

Dinamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam 0:2 (0:0)
Bramki: Derk Boerrigter (49), Christian Eriksen (90)