Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga Mistrzów: Tego jeszcze nie było. Dwa niemieckie kluby w półfinale

11 kwietnia 2013, 12:12
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Radość piłkarzy Bayernu
Radość piłkarzy Bayernu/Newspix
Bayern Monachium zagra w półfinale Ligi Mistrzów. Drużyna z Bawarii pokonała wczoraj Juventus Turyn i dołączyła do Borussii Dortmund, która wywalczyła awans we wtorek.

Tego jeszcze nie było, aż dwie niemieckie drużyny awansowały do półfinałów Ligi Mistrzów - pierwszy raz w historii tych rozgrywek - czytamy na stronach tygodnika "Kicker". Magazyn podkreśla, że o ile piłkarze Borussii i Barcelony w ekstazie świętowali wywalczony awans, zawodnicy Bayernu Monachium przyjęli go niemal na chłodno. Zbyt wyraźnie było bowiem zwycięstwo nad Juventusem. Tak bezlitośnie wygrywa tylko Bayern - to tytuł ze stron dziennika "Die Welt". 

Tymczasem trwają już spekulacje co par półfinałowych. Piłkarze Bayernu nie mieli by nic przeciwko, aby trafić na Borussię Dortmund, ewentualnie Real Madryt. Losowanie par już jutro.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj