Dziennik Gazeta Prawana logo

Barcelona nie dała rady Valencii. Zobacz gole

2 lutego 2012, 07:41
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Roberto Soldado i Gerard Pique
Roberto Soldado i Gerard Pique/PAP/EPA
Piłkarze Barcelony zremisowali na wyjeździe z Valencią 1:1 (1:1) w pierwszym półfinale Pucharu Króla. Rzut karny przestrzelił Argentyńczyk Lionel Messi. Rewanż 8 lutego na Camp Nou.

Valencia - Barcelona 1:1 (1:1)

>>>Zobacz gole: dla Valencii - Jonas 27; dla Barcelony - Carles Puyol 35.

Piłkarze z Walencji ani na chwilę nie odpuścili Barcelonie. Mecz był bardzo ostry, a sędzia pokazał osiem żółtych kartek, w tym sześć gospodarzom. Bohaterem mógł zostać Messi, ale w 56. minucie nie zdołał wykorzystać rzutu karnego.

We wtorek w innym półfinale Athletic Bilbao wygrał na wyjeździe z trzecioligowym CD Mirandes 2:1. Rewanż 7 lutego.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj