Dziennik Gazeta Prawana logo

Grzegorz Krychowiak dogadał się z nowym klubem. Zobacz, gdzie znalazł pracę

26 września 2024, 11:01
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak/East News
Grzegorz Krychowiak za chwilę może nie być już bezrobotny. Były reprezentant Polski uzgodnił warunki kontraktu z Anorthosisem Famagusta. Jeśli 34-latek zaliczy testy medyczne w cypryjskim klubie, to wróci do gry.

"Anorthosis Famagusta ogłasza porozumienie z Grzegorzem Krychowiakiem. Umowa zostanie aktywowana po przeprowadzeniu badań lekarskich" - klub przekazał w mediach społecznościowych.

Krychowiak wraca do Europy

Ostatnie dwa sezony Krychowiak spędził w lidze saudyjskiej. 34-letni pomocnik pozostawał bez klubu po tym, jak opuścił Abha Club, które spadło z tamtejszej ekstraklasy.

Krychowiak w reprezentacji już nie zagra

Krychowiak karierę reprezentacyjną zakończył we wrześniu ubiegłego roku. W 100 występach w narodowych barwach zdobył pięć goli.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj