Polskimi siatkarkami i naszymi kibicami zachwycał się również trener Belgijek. "Gracie niesamowicie. Mam nadzieję, że tak będzie też w następnych
meczach i zdobędziecie mistrzostwo Europy, bo jesteście u siebie – trener Belgijek Jan de Brandt nawiązywał do dopingu polskich kibiców, którzy przekrzyczeli Belgów.
"Jan ma rację. "Chciałbym by moje zawodniczki były tak doskonałe jak nasi fani. Oni są już osiągnęli mistrzostwo, my dopiero do tego zmierzamy" - stwierdził Marco
Bonitta.
Trener biało-czerwonych podkreślał, że w każdym meczu walczy o zwycięstwo i mimo że ma już półfinał w kieszeni, nie zamierza odpuszczać spotkania z Holandią. "Zagramy na maksa.
A z kim chcę się zmierzyć w półfinale? To bez znaczenia. Nie boimy się nikogo. Niech inni się nas boją" - dodał włoski szkoleniowiec naszego zespołu.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.
