Alves wstępowała m.in.w Osasco Voleibol Clube, gdzie jej klubową koleżanką była Malwina Smarzek. W ubiegłym sezonie wystąpiła tylko w kilku meczach na początku sezonu, po czym doznała kontuzji.

Jej konto na Instagramie obserwuje 13 mln. użytkowników. Jak sama twierdzi, sport zapewnił jej ogromną popularność, którą teraz stara się wykorzystać.

Reklama

23-latka wzięła udział w brazylijskiej edycji programu "Big Brother" podczas przerwy w grze spowodowanej kontuzją, . Zapraszana była także do innych popularnych programów telewizyjnych, a także sesji zdjęciowych. Fani mogli zobaczyć jej gorące zdjęcia w mediach społecznościowych.

Alves postanowiła pożegnać się ze sportem, czego wyraz dała w oficjalnym oświadczeniu: "Zdecydowałam się kontynuować karierę w telewizji i rozrywce. Dziękuję moim fanom za wsparcie, jesteście wspaniali. Nie mówię, żegnajcie. Za jakiś czas pewnie wrócę na boisko" - stwierdziła.

Ostatnio siatkarka wspomniała także o swojej operacji piersi. Jak sama twierdzi, wszystko przebiegło po jej myśli, a zabieg udał się.

Alves zapozowała również dla "Playboya". "Kiedy byłam młodsza, praca z Playboyem wydawała się bardzo odległym celem. Ale to zawsze było moje marzenie, więc ciężko pracowałam i je zrealizowałam. Mam silną etykę pracy i czuję, że rok 2024 będzie moim rokiem!" - napisała na Instagramie.