Srebrny medal o zaledwie pół punktu przegrał klub Start Krokiew Zakopane I, który stanął w piątek na trzecim stopniu podium. Czwarte miejsce zajął zespół weteranów, czyli TS Wisła Zakopane II, reprezentowana przez Roberta Mateję, Wojciecha Skupienia, Tomasza Pochwałę i Krystiana Długopolskiego.

>>>Wypadek Małysza na treningu

W pierwszej serii dalekie skoki w ostatniej grupie skoczków oddali Kamil Stoch (LKS Poroniec) - 100,5m oraz Łukasz Rutkowski - 100m (TS Wisła Zakopane I). W drugiej serii dalekimi skokami popisali się Rafał Śliż (105,5) Łukasz Rutkowski (101) oraz Adam Małysz i Krzysztof Miętus (po 100,5). W obu seriach czwarta grupa skoczków skakała z rozbiegu obniżonego o dwie belki.

Pomimo świetnego skoku w pierwszej serii, Kamil Stoch nie zdołał pomóc swej drużynie w awansie do finału i zespół LKS Poroniec Poronin zajął 10 miejsce, dając się wyprzedzić min. najmłodszej drużynie - LKS Klimczok Bystra.