Dziennik Gazeta Prawana logo

Hokeiści zabawiali się z prostytutkami

19 kwietnia 2009, 16:04
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Do skandalu z udziałem słowackich hokeistów doszło podczas rozgrywanych w amerykańskich miastach Fargo i Moorhead mistrzostwach świata drużyn do lat 18. Miroslav Preisinger i Filip Janosik zostali wykluczeni z kadry za przyprowadzenie prostytutek do hotelowego pokoju.

Sprawa wyszła na jaw po tym, jak w środku nocy z pokoju swawalonych nastolatków zaczęły dochodzić niepokojące odgłosy. Trener Peter Bohunicki nie zamierzał czekać na rozwój sytuacji i bezpardonowo wkroczył do pokoju Miroslava Preisingera i Filipa Janosika, przerywając im udaną zabawę z udziałem kobiet w wieku 19 i 31 lat.

Zawodnicy zostali wykluczeni z reprezentacji. Słowacja cudem obroniła się przed spadkiem do niższej dywizji, w ostatnim spotkaniu ekipa Bohunickiego pokonała Szwajcarię 4:2. O mistrzostwo świata zagrają Stany Zjednoczone i Rosja.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj