Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Justyna Kowalczyk czuje się lepiej. Polka wypisana ze szpitala. ZDJĘCIA

12 stycznia 2015, 08:50
Justyna Kowalczyk wystartowała jako piąta zawodniczka. Niestety z każdym kilometrem słabła i traciła kolejne pozycje. Ostatecznie nie ukończyła zawodów, schodząc z trasy na kilkaset metrów przed metą.
Justyna Kowalczyk wystartowała jako piąta zawodniczka. Niestety z każdym kilometrem słabła i traciła kolejne pozycje. Ostatecznie nie ukończyła zawodów, schodząc z trasy na kilkaset metrów przed metą. / PAP / Grzegorz Momot
Justyna Kowalczyk nie ukończyła ostatniego biegu cyklu Tour de Ski. Polka nie dała rady podbiec pod Alpe Cermis i zemdlała. Nasza mistrzyni trafiła do szpitala na badania. Na szczęście wszystko z jej zdrowiem jest w porządku.
Reklama
Reklama
Tematy:
biegi TDS szpital Justyna Kowalczyk Tour de Ski biegi narciarskie

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • kibic
  2015-01-12 09:57:30
  Pani Justynko tyle płaci kobieta za wchodzenie w niewłaściwe związki. A panowie jak psy, otrząsną się, patrzą na którą następną wleźć /stworzeni do rozpłodu/. Kobieta musi bardzo uważać na siebie. Nie wierzyć żonatym, a nawet tym co mają swoje dziewczyny - czyli nie żonaci, Szybkiego powrotu do zdrowia. Jest wielu wartościowych panów koło Pani. Trzeba tylko z nimi rozmawiać i obserwować ich stosunek do innych kobiet i matek. Świat na tym palancie się nie kończy. Trzymam kciuki za Panią. Wiele dobrego jest jeszcze przed Panią.
  0
 • Dominus tecum
  2015-01-12 10:53:48
  Wysoką cenę przyszło Pani zapłacić za grzeszny związek.Lewizny łóżkowe zawsze tak się kończą... ale Bóg jest Miłosierny, wybaczy wszystko w Sakramencie Pojednania. Tak jak napisał "kibic" życzę powrotu na DOBRĄ DROGĘ, nigdy na skróty.
  0
 • wam
  2015-01-13 03:40:54
  Szybkiego powrotu do zdrowia. Serdecznie pozdrawiam
  0
 • ab
  2015-01-12 22:14:34
  Justynka znowu ma dołek... psychiczny.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama