Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Andrzej Duda w Wiśle kibicował polskim skoczkom. Prezydent wyściskał Kamila Stocha [FOTO]

19 listopada 2017, 18:55
"Kamil Stoch zrobił nam wielką przyjemność, wskoczył na drugie miejsce. Polak na podium w Wiśle, naprawdę bardzo udany konkurs, bardzo się cieszę. Wspaniały wynik całej reprezentacji i wczoraj też znakomity wynik naszych skoczków, a dzisiejsze zawody potwierdzają, że są w tej chwili w bardzo dobrej dyspozycji. Mamy w tej chwili czterech zawodników w pierwszej dziesiątce. To jest światowa czołówka. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy" - powiedział w telewizji TVP Sport prezydent, który w niedzielę gościł w Wiśle.
"Kamil Stoch zrobił nam wielką przyjemność, wskoczył na drugie miejsce. Polak na podium w Wiśle, naprawdę bardzo udany konkurs, bardzo się cieszę. Wspaniały wynik całej reprezentacji i wczoraj też znakomity wynik naszych skoczków, a dzisiejsze zawody potwierdzają, że są w tej chwili w bardzo dobrej dyspozycji. Mamy w tej chwili czterech zawodników w pierwszej dziesiątce. To jest światowa czołówka. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy" - powiedział w telewizji TVP Sport prezydent, który w niedzielę gościł w Wiśle. / PAP / Grzegorz Momot
Prezydent RP Andrzej Duda był pod wrażeniem atmosfery, kibiców i wyników po inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. "To był bardzo udany konkurs" - podkreślił.
Reklama
Reklama
Tematy:
Kubacki Wisłą Duda skoki narciarskie stoch skoki prezydent Duda Andrzej Duda tajner Puchar Świata
Reklama

Komentarze (8)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • podatnik
  2017-11-19 22:39
  Kiedy funkcjonariusz państwowy Andrzej Duda zacznie realizować obietnice wyborcze tj: zwiększy jawność życia publicznego, upublicznieni listy opiniujących OFE, ujawni aneks do raportu o likwidacji WSI, zlikwiduje szkoły udające wyższe, etc,zamiast wydawać publiczne pieniądze na turystykę sportową skoro od tego jest minister sportu ?
  3
  zgłoś
 • sylitr
  2017-11-19 22:26
  Panie prezydencie, jesteśmy Panu niezwykle wdzięczni za to kibicowanie! Tak bardzo, że jesteśmy gotowi zapomnieć że kupczy Pan właśnie polską konstytucją której ślubował Pan strzec oraz że handluje Pan z pisowskimi kulsonami niezawisłością wymiaru sprawiedliwości! Dziękujemy! Naród.
  4
  zgłoś
 • aha
  2017-11-19 21:25
  Zdążył dolecieć i kamerki ze sobą i eter łubu, dubu
  1
  zgłoś
 • student
  2017-11-19 20:51
  warto złamać konstytucję by uściskać Stocha
  3
  zgłoś
 • serwisant
  2017-11-19 19:44
  Andrzej Zdrada kibicował skoczkom, a nawet jednego wyściskał. Taka przygoda...
  6
  zgłoś
 • pod włos
  2017-11-19 19:40
  Coraz to zabawniejszy ten prezydent, muszą go doradcy czymś specjalnym dopieszczać, i wcale to nie musi być modlitwa
  7
  zgłoś
 • gumofiltz - partia piCC dzieli
  2017-11-19 19:33
  to wstyd sie z du.a pokazywac publicznie
  8
  zgłoś
 • romek.
  2017-11-19 19:22
  Bylem dudusia jak zwykle wygwizdali ale tylko polscy kibice stalem obok niemcow I niewiedzieli o co chodzi.
  7
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama