Przeważnie oglądamy je w strojach sportowych. Jednak siostry Radwańskie nie tylko tenisem żyją. Nasze zawodniczki od czasu do czasu lubią się zabawić. Podczas ostatniej imprezy Polki zaprezentowały się w seksownych czarnych sukienkach.
Agnieszka i Ula Radwańskie oraz ich koleżanki z reprezentacji Polski (Magdalena Linette i Alicja Rosolska) bawiły się w Izraelu na oficjalnej uroczystości Fed Cup.
Zdjęcia na swoim profilu na Facebooku umieściła młodsza z sióstr Radwańskich - Ula. Jak widać na nich nasze dziewczyny wyglądały ślicznie i bawiły się bardzo dobrze.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Powiązane
Zobacz
|