Dziennik Gazeta Prawana logo

Wielka gratka dla fanów tenisa. Iga Świątek zagra w Warszawie

15 czerwca 2023, 14:55
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Iga Świątek
Iga Świątek/PAP/EPA
Iga Świątek wystąpi w tegorocznej edycji turnieju tenisowego BNP Paribas Poland Open w Warszawie - poinformowali w czwartek organizatorzy. Zawody rangi WTA 250 odbędą się w dniach 24-30 lipca.

Zawodniczki będą rywalizowały na zmodernizowanych twardych kortach Legia Tenis & Golf przy ul. Myśliwieckiej.

W ubiegłym roku w Warszawie triumfowała Francuzka Caroline Garcia, która w ćwierćfinale wyeliminowała Świątek. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj