Dziennik.plSport

Czwartek, 24 maja 2012

Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 24°C

Otylia Jędrzejczak nie dołączy do Justyny Kowalczyk

2012-02-06 | Ostatnia aktualizacja: 13:07 | Komentarze: 0 | skomentuj
Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak Fot. SEBASTIAN BOROWSKI / Newspix

Pływaczka Otylia Jędrzejczak pozostaje w AZS AWF Warszawa. Mistrzyni olimpijska z Aten (2004, 200 m st. motylkowym) rozważała przejście do AZS AWF Katowice. Bardzo żałujemy, że się nie udało - powiedział sekretarz katowickiego klubu Krzysztof Nowak.

Pogoda

POLSKA

Czwartek 2012-05-24

temp. min 8°C max. 24°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Otylia poinformowała nas, że w roku olimpijskim jednak nie zmieni klubu. Żałujemy, bowiem byłaby jedną z trzech najważniejszych postaci naszego klubu obok biathlonisty Tomasza Sikory i biegaczki narciarskiej Justyny Kowalczyk. Oczywiście życzymy jej wielkich sukcesów na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie - dodał Nowak.

Katowicki AZS AWF jest silnym klubem w sportach zimowych, jego władze kładą ostatnio nacisk na rozwój sekcji pływackiej. Jej "lokomotywą" - oraz jedną z "twarzy" uczelni - miała być urodzona w Rudzie Śląskiej Jędrzejczak.

PAP Źródło: PAP

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«