Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3:0
Bramka: Ljuboja 8, Radovic 41, Żyro 56
Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow (87. Żewłakow), Astiz, Wawrzyniak (69. Kiełbowicz) - Kucharczyk, Gol, Vrdojlak, Radović, Żyro (82. Rzeźniczak) - Ljuboja
Ruch: Pesković - Burliga, Grodzicki, Stawarczyk, Szyndrowski (46. Grzyb) - Zieńczuk, Straka, Malinowski (33. Lisowski), Janoszka - Jankowski, Niedzielan (56. Abbott)

Koniec meczu: Puchar Polski dla Legii

90+5. min. - Jędrzejczyk fauluje Abbotta

90+1. min. Kiełbowicz z rzutu wolnego posyła piłkę nad poprzeczką

89. min. - Zieńczuk z rzutu wolnego z 18 metrów trafia w mur

88. min - Peskovic łapie piłkę po dośrodkowaniu Kiełbowicza

87. min. Ostatnia zmiana w Legii. Wolski pojawia się w miejsce Żewłakowa

84. min. - Grzyb na spalony

83. min. - "Rzeźnik" tuż po wejściu fauluje rywala i zostaje karany żółtą kartką

82. min. - Zmiana w Legii. Z boiska schodzi Żyro, a jego miejsce zajmuje Rzeźniczak

79. min. - Abbott z dystans uderza daleko obok słupka bramki Kuciaka

75. min. - Abbott próbował w polu karnym ograć Jędrzejczyka. Obrońca Legii nie dał się nabrać na sztuczki napastnika "Niebieskich"

73. min. - Abbott na spalonym

72. min. - Gra wznowiona

69. min. - Zmiana w Legii. Kiełbowicz zmienia Wawrzyniaka

68. min. - Sędzia Siejewicz przerywa mecz. Kibice Legii odpalili race i dym z nich przysłonił boisko

65. min. - Legioniści trzy razy z rzędu krótkimi podaniami wyprowadzili w pole obronę Ruch. Zabrakło jednak w każdym z tych przypadków strzału na bramkę

60. min. - Żółta kartka dla Burligi za zagranie ręką

59. min. - Kolejna dobra akcja Legii. Po dośrodkowaniu Radovica "nożycami" uderzał Kucharczyk. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką

56. min. - GOL!!! Żyro podwyższa na 3:0. Legionista popisał się solową akcją. Ograł obrońców Ruchu, wyszedł sam na sam z bramkarzem i tym razem go pokonał

53. min. - Kuciak łapie piłkę po strzale Niedzielana

52. min. - Żółta kartka dla Kucharczyka

51. min. - Pierwsza dobra okazja do zdobycia bramki przez piłkarzy Ruchu. Po mocnym dośrodkowaniu trzech piłkarzy z Chorzowa nie potrafiło trafić w piłkę

50. min. - Kucharczyk na spalonym

49. min. - Żyro powstrzymany na lewy skrzydle przez Burligę

48. min. - Kucharczyk fauluje na środku boiska Grzyba

46. min. - Drugą połowę rozpoczął Ruch. W składzie "Niebieskich" kolejna zmiana. Szyndrowskiego zstąpił Grzyb

Koniec pierwszej połowy:

45+2. min. - Kucharczyk z siedmiu metrów strzela nad poprzeczką

45. min. - Ljuboja ukarany żółtą kartką. Serb w starciu uderzył przypadkowo Grodzickiego w twarz. Piłkarz Ruchu ma rozciętą wargę

44. min. - Po szybkiej akcji Kucharczyk strzela daleko od bramki

41. min. - GOL!!! 2:0 dla Legii. Żyro z lewej stron dorzucił piłkę na bliższy słupek, a Radovic uprzedził bramkarza i obrońcę i wpakował piłkę do siatki

39. min. - Burliga z rzutu wolnego posłał piłkę dwa metry nad poprzeczką

37. min. - Ljuboja nie dochodzi do prostopadłego podania Vrdoljaka

33. Zmiana w Ruchu. Kontuzjowanego Malinowskiego zastąpił Lisowski

30. min. - Po chwil piłka wpadła do bramki Ruchu. Gola jednak nie uznał sędzia. Jeden z legionistów był na spalonym

29. min. - Świetne podanie Ljuboji i Żyro znalazł się sam na sam z bramkarzem. Młody zawodnik Legii trafił w Peskovica

26. min. - Niedzielan na spalonym

23. min. Zieńczuk po kiksie obrońców Legii przejął piłkę przed "16". Zdecydował się na strzał ale był on zbyt słaby by zaskoczyć Kuciaka

22. min. - Szyndrowski przecina w polu karnym podanie Radovica do Kucharczyka

20. min. - Grodzicki zablokował szarżującego Radovica

17. min. - Po rzucie wolnym bramkarz Ruchu wychodzi na przed pl i piąstkuje piłkę. Ta spada na 18 metr. Janusz Gol próbował wykorzystać sytuacje i przelobować Peskovica. Nic z tego nie wyszło

16. min. - Legia po zdobyciu gola spokojne czeka na to co zrobi Ruch. Legioniści liczą na błąd i szybki kontratak

13. min. - Radovic przedarł się w pole kare Ruchu. Minął już Peskovica, ale jego strzał tuż przed bramką blokuj obrońca

10. min. - Burliga strzela nad bramką Kuciaka

8. min. - GOL!!! Piłka dość przypadkowo spada pod nogi Ljuboji i Serb z bliska posyła piłkę do siatki Ruchu

5. min. - Oba zespoły bardzo ostrożnie rozpoczęły mecz. Kibice Legii odpalili race i petardy.Kilka spada na murawę boska

3 min. - Pierwszy atak Legii kończy się strata piłki prze Ljuboję przed polem karnym rywali

1. min. - Ruch szybko przechwycił piłkę. Akcję "Niebieskich" przerwał wślizgiem Vrdoljak

Początek meczu: Rozpoczęli legioniści