Rosjanie śmieją się z polskiej wyprawy na K2. "Bez Urubki nie uda się zdobyć szczytu"

| Aktualizacja:

Denis Urubko zrezygnował z udziału w zimowej wyprawie na K2. Dla urodzonego w Rosji alpinisty zima już się skończyła. Jego rodacy wątpią, by bez niego Polakom udało się wejść na szczyt.

wróć do artykułu
  • ~dddrd
    (2018-03-06 20:21)
    mam złe zdanie o jego towarzyszach, zresztą po czasie to się weryfikuje. tak jak każdy, jak ja, my przejechał się na polakach, nazywajacych sie polakami, zreszta są to niszowo niewątpliwie polacy
  • ~Raff
    (2018-03-03 21:20)
    Rosjanie śmiali siez Niemców przed olimpijskim finałem w hokeja - i o mało nie "przerżnęli"...
  • ~Jaszcząp
    (2018-03-03 20:35)
    W Biedronce jest promocja łososia atlantyckiego.
  • ~WASIA
    (2018-03-03 18:25)
    Denis Ubutko to typ Messnera i Kukuczki
  • ~Jonathan
    (2018-03-03 16:05)
    Nie dziwi mnie stosunek Rosjan do naszej wyprawy.Tepota dziennikarska urzadzila sobie pole do popisu z informacji o wyprwaie.Gadali gderali az uteorzyli zenade.To nadza cecha narodowa zagadac i stlamsic.
  • ~www
    (2018-03-03 14:00)
    Z Urubką też się nie udało.
  • ~Daniel
    (2018-03-03 13:52)
    Trzeci dzień "Meteorologicznej Wiosny czyli 3 marca a tu ekipa chyba na "Meteorologiczne Lato " czeka a miało być zimowe wejście tylko na te dwa K2 i Nanga Parbat zimą nawet żaden młody Himalaista bardzo dobrze wysportowany nie wejdzie . Więc niech nie ściemniają i złażą bo zawiedli sponsorów strategicznych.
  • ~xyz
    (2018-03-03 12:34)
    A ja mam nadzieję, że w przyszłości ŻADEM himalaista NIE będzie chciał z tym facetem iść w góry!! Jest nielojalny i zakompleksiony!!! Ohyda!
  • ~wspinacz
    (2018-03-03 12:10)
    Polacy śmieją się z rosjan, że ich przedstawiciel wymiękł i uciekł do domu
  • ~autr
    (2018-03-03 11:53)
    Widocznie ruscy go podesłali do ekipy, aby popsuł wyprawę. Trzeba się mu przyjrzeć mieszka podobno w Polsce
  • ~Spostrzegawczy
    (2018-03-03 10:56)
    A po co tam wchodzic?
  • ~antar
    (2018-03-03 03:47)
    Wiatr 500 km/h ? Co to za nieuk napisał. Może mu o hiperkan chodziło choć to tropikalny cyklon hipotetyczny. Na Ziemi wiało do 400km/h. Na K 2 wiatry mogą dochodzić do 300km/h. Ale tego nie zmierzono. I tyle nieuki i lenie z onetu.
  • ~Ivo
    (2018-03-02 08:05)
    Urubko postawił poprzeczkę i czy Polacy podejmą się wyzwania za rok? To jest jak sport, rekordy trzeba pobijać i ustanawiać nowe.
  • ~Izabela
    (2018-03-02 06:09)
    Nieładnie tak umniejszac osiągnięcia Polaków. Odezwał się upór i rosyjska buta. Śmieszny jest z tą swoją teorią na temat tego, kiedy kończy się zima.
  • ~Anna
    (2018-03-01 22:55)
    Cudowny i bardzo mądry człowiek dobrze postąpił
  • ~franco
    (2018-03-01 21:12)
    Nie mogę zaakceptować ostatnich deklaracji Denisa, który twierdzi, że wejścia Polaków na Broad Peak i G1 w marcu nie są zimowymi. To brak szacunku wobec Polaków, od których otrzymał obywatelstwo, tym bardziej, że zaprosili go do uczestnictwa w zdobywaniu K2 i opłacili jego udział. Astronomiczna zima rozpoczyna się 21 grudnia i kończy 20 marca. Wszędzie można to sprawdzić w internecie - podkreślił Moro.
  • ~md
    (2018-03-01 20:53)
    Ale przyznacie, że jeszcze większym wyczynem od zimowego byłoby zdobycie tych szczytów bez tlenu, ze szwajcarskim scyzorykiem w kieszenie, w T-shircie i trampkach. Można eskalować trudności, ale istnieją granice ambicji graniczące z absurdem i szaleństwem, których nie należy przekraczać
  • ~doswidania Denis
    (2018-03-01 17:40)
    Nikt z nim już w Himalaje nie pójdzie ! Może się przespacerować dla dotlenienia świeżym POwietrzem !
  • ~ja ja
    (2018-03-01 17:37)
    Niech POprosi Putina o helikopter ! To ruskij maładiec !
  • ~POszoł won
    (2018-03-01 17:36)
    Urubko sam zdecydował, że kolegów na fduPO,to czego się spodziewał, żeby go może w lektyce znieśli ?

Może zainteresować Cię też: