Sukces młodszej z sióstr Radwańskich. Polka w II rundzie Roland Garros
29 maja 2012 Urszula Radwańska chce iść w ślady swojej starszej siostry. Na razie zrobiła mały krok do tego celu. Polka
awansowała do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju
na kortach ziemnych im Rolanda Garrosa. Nasza tenisistka, obecnie 79. w rankingu WTA Tour,
pokonała Francuzkę Pauline Parmentier 6:4, 6:3.