Zwycięscy biało-czerwoni siatkarze!
12 października 2007Tego właśnie oczekiwali kibice! Reprezentacja Polski siatkarzy wyjeżdża z USA z dwoma zwycięstwami na koncie! Niektórzy upatrywali w Amerykanach faworytów grupy. Inni wymieniali Serbów, ale to Polacy po dwóch meczach mają dwie wygrane!