Dziennik Gazeta Prawana logo

Tomasz Gollob może mieć kłopoty

8 maja 2008, 14:53
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Tomasz Gollob wygrał wyścig podczas Grand Prix Słowenii, ale w GP Europy, które odbędzie się w Lesznie, już tak dobrze być nie musi. A wszystko przez rozkład jazdy, który nie ułożył się po myśli Polaka.

Gollob wystartuje z 3 i 4 toru - to w pierwszej fazie zawodów. Później natomiast będzie jechał dwa razy z pól wewnętrznych, na końcu zaś znów zajmie miejsce tuż przy bandzie.

"On może mieć kłopoty" - przyznaje Mirosław Kowalik, były asystent w reprezentacji Polski. Pola wewnętrzne są bowiem bardziej korzystne w pierwszych wyścigach. Dopiero później można coś zdziałać z trzeciej czy czwartej pozycji.

"Pech chce, że układ Golloba w każdej fazie jest zły. Coś mi się zdaje, że Tomek musi się nastawić na ciężką walkę na dystansie. Na szczęście, na torze w Lesznie można zrobić wszystko i atakować skutecznie zarówno przy krawężniku, jak i po zewnętrznej" - kończy Kowalik.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj