Tomasz Adamek za przegraną walkę zarobił więcej od Artura Szpilki

| Aktualizacja:

Tomasz Adamek przegrał jednogłośnie na punkty z Arturem Szpilką. Na pocieszenie pozostaje mu większa gaża, jaką dostanie za wyjście do ringu. Zobacz, ile zarobili obaj bokserzy.

wróć do artykułu
  • ~wyborca
    (2014-11-10 10:12)
    Oczywiście do tego dochodzą pieniądze z zakładów ... Ten kto postawił na Szpilkę nieźle się obłowił. Ogólnie w całej gali wygrali Ci, po których nikt się tego nie spodziewał. Nie zastanawia Was to ? Gala ustawiona pod zakłady ?
  • ~andrzej
    (2014-11-09 21:02)
    to byl cyrk nie boks kryminalista z emerytem hahahaa
  • ~wolne media?? gdzie?
    (2014-11-09 20:31)
    to jest nie prawda. po przegranej walce nie powiedzial ze idzie na emeryture i konczy z boksem. podkreslil ze jest pokolenie starszy od spzilki i ze teraz kolej mlodych ludzi. a gdy ten borek naciskal czy mamy przez to rozumiec ze to koniec boksu , czy mamy rozumiec ze to kobiec czy to koniec... to powiedzial najprawdopodobniej tak.
  • ~Lewy prosty
    (2014-11-09 18:44)
    Polityka albo boks!
    Efekty lapania dwoch srok za ogon sa widoczne.
    Do polityki za glupi a do boksu za stary.
  • ~tele-wic
    (2014-11-09 17:42)
    Czyli akademicki przykład picu na wodę dla frajerów, którzy w swojej naiwności myślą, że oglądają sportową walkę. To taki bokserski onanizm dla widzów.
  • ~kob
    (2014-11-09 15:15)
    liczy się satysfakcja z wygranej,, kasa potem
  • ~Filip
    (2014-11-09 15:13)
    ADAMEK WYGRAŁ ! dwa razy kasy więcej na tym kontrakcie. ADAMEK GDYBY NIE PODŁOŻYŁ SIĘ ! to huligański oprych z Szpilka LEŻAŁBY NA DESKACH jak PO OSTANIEJ SWOJEJ WALCE bokserskiej więc promowany na pokaz nawet by jeszcze nie wygrał tej walki.
  • ~gość
    (2014-11-09 14:16)
    Radwańska BYŁA Z CUDZOZIEMCEM ! Na co przychodziła na walkę skoro nie przyszła normalnie jak SŁOWIANKA ze SŁOWIANINEM kibicować potęgę POLSKIEGO BOKSU ?
  • ~gość
    (2014-11-09 14:07)
    Niektórzy pytają: po co na ring wychodził ? Bo tak było w kontrakcie! , że wychodzi na ring i po dziesieciu rundach ADAMEK WYGRYWA ! dwa razy tyle kasy co kryminalny opryszek Szpilka. Wiadomo że Adamek MA MATURĘ i po angielsku rozmawia lepiej od Salety a KRYMINALNY OPRYSZEK szpilka zawsze pozostanie KRYMINALNYM OPRYSZKIEM ! okradającym Polaków z telefonów komórkowych stosując przemoc przy tym i nie wiadomo czy Szpilce pomógł więzienny lekarz psychiatra ,czy zaszkodził tak jak ciemnoskóremu bokserowi Kosteckiemu , który PRZESZEDŁ ZABIEG LOBOTOMI w Zakładzie Karnym..
  • ~vikiw
    (2014-11-09 11:41)
    Przegrał dlatego, że zgodnie ze swoją pobożnością, po otrzymaniu ciosu w policzek, nastawił drugi. Tylko po co w takim razie w ogóle wychodził na ring? Aaaaaa! Rozumiem. Kasa! Kasa! Kasa!
  • ~pio
    (2014-11-09 11:12)
    debile
  • ~WAW
    (2014-11-09 10:52)
    ~bator2014-11-09 10:28

    Radwańska chyba najbardziej uszczęśliwiona , że nareszcie jakiś kawałek chłopa ją obmacuje.
    ---
    TEN CHLOP TO BYL CHYBA NA JAKIEJS UMOWIE ZLECENIE...
  • ~bator
    (2014-11-09 10:28)
    Radwańska chyba najbardziej uszczęśliwiona , że nareszcie jakiś kawałek chłopa ją obmacuje.