Najwyższe - 22-punktowe - prowadzenie Spurs mieli pod koniec pierwszej połowy. W czwartej kwarcie pozwolili jednak zdobyć rywalom aż 39 punktów, a ich skuteczność uległa znacznemu pogorszeniu.

26 punktów Keldona Johnsona

Raptors do remisu 110:110 doprowadzili, gdy na zegarze pozostawała sekunda. W dogrywce natomiast goście szybko przejęli inicjatywę. Do wygranej poprowadził ich Scottie Barnes, który na swoim koncie zapisał 30 punktów i 11 zbiórek.

Wśród Spurs najlepszy był Keldon Johnson - 26 pkt.

Trzecia porażka Spurs

Sochan wyszedł do gry w pierwszej piątce zespołu. Przebywał na parkiecie 28 minut i w tym czasie trafił dwa z ośmiu rzutów z gry. Jego statystyki uzupełnia pięć asyst, cztery zbiórki, trzy przechwyty i trzy starty. Popełnił jeden faul.

To była trzecia w sezonie porażka Spurs, którzy na koncie mają też trzy wygrane.