Dziennik Gazeta Prawana logo

Mama Ronaldo najgorzej ubraną Portugalką!?

16 marca 2009, 15:53
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
54-letnia Dolores Aveiro wskoczyła w ciuszki z nowej kolekcji swojego syna i wybrała się na Old Trafford, gdzie w sobotę Manchester United grał z Liverpoolem. Z pewnością nie wyglądała jak rasowa WAG. Miała na sobie skórzany kapelusz, legginsy, bufiastą koszulkę z logo "CR7" i buty na zdecydowanie zbyt wysokim obcasie. Zobacz sam kreację mamy Ronaldo.

>>>Sprawdź sam, czy mama Cristiano Ronaldo nie ma gustu

Dolores Aveiro zabrała ze sobą wartą , ale nie zmienia to faktu, że wyglądała okropnie. Syn też chyba to dostrzegł, bo choć strzelił gola, to „Czerwone Diabły” przegrały aż 1:4!

Mama to mama, ale nieskromnie radzimy, żeby Cristiano Ronaldo znalazł sobie kogoś młodszego do paradowania w jego linii odzieżowej CR7.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj