Polska - Francja 0:1
Bramka: Jodłowiec 12 samobój
Polska: Szczęsny - Wawrzyniak, Jodłowiec, Wojtkowiak, Piszczek - Dudka, Murawski, Mierzejewski (78. Matuszczyk), Obraniak (88. Pawłowski), Błaszczykowski (87. Brożek) - Lewandowski
Francja: Carrasso - Evra, Abidal, Kaboul (27. Rami), Sagna - Martin, Diarra (46. M'vila), Cabaye (46. Diaby) - Valbuena (73. Malouda), Hoarau (78. Gameiro), N'Zogbia (73. Remy)

90+3. min. - Koniec meczu. Przegrywamy z Francją w meczu towarzyskim 0:1.

90. min. - Szczęsny broni groźny strzał Maloudy

88. min. - Zmiana w naszym zespole. Pawłowski wchodzi za Obraniaka

87. min. - Martin dojrzał, że Szczęsny wysunął się z bramki i próbował go przelobować. mylił się o centymetry

84. min. - Mocny strzał Matuszczyka z dystansu odbija Carrasso

83. min. - Błąd Jodłowca po którym goście mogli podwyższyć na 2:0, ale Remy zamiast podać do niepilnowanego kolegi wdał się w drybling i stracił piłkę

82. min. - Szczęsny kapitalnie broni strzał głową Ramiego

80. min. - Kontra Francuzów kończy się złym dośrodkowaniem Maloudy

78. min. - Matuszczyk zmienia Mierzejewskiego

75. min. - Lewandowski w ciągu kilku sekund miał dwie okazje do strzelenia gola. W obu bramkarz gości nie dał się pokonać

74. min. - Szczęsny wygrywa pojedynek sam na sam z Hoarau

73. min. - Hoarau blokuje strzał Mierzejewskiego z ostrego kąta

71. min. - Abidal faulował Obraniaka, który wychdził na czystą pozycję. Żółta kartka dla Francuza

70. min. - Evra fauluje Mierzejewskiego. Mamy okazję z rzutu wolnego, ale Obraniak źle dośrodkował

65. min. - Odpowiedź Polaków była szybka, ale o wiele gorsza. Błaszczykowski z daleka uderzył wysoko nad poprzeczką

64. min. - Szczęsny broni groźny strzał Valbueny

63. min. - Błaszczykowski zgrał głową pikę na 16. metr do Lewandowskiego, a ten uderzył tuż obok słupka

60. min. - Evra wygrywa powietrzny pojedynek z Błaszczykowskim

58. min. Valbuena z dystansu chciał zaskoczyć Szczęsnego. Nasz golkiper pewne interweniuje

56. min. - Obraniak z rzutu wolnego wrzuci piłkę w pole karne, ale Carrasso bez kłopotu łapie ją

54. min. - Szybka akcja "biało-czerwonych" kończy się na aucie dla Francji. Piłka uciekła spod nogi Lewandowskiego

52. min. - Valbuena uderza nożycami ale zbyt lekko by zaskoczyć Szczęsnego

51. min. - Szansa Polaków, ale Rami wybija piłkę spod nóg szarżującego Obraniaka

50. min. - Bardzo brzydki faul Mierzejewskiego. Evra ucierpiał i długo nie podnosił się z murawy

46. min. - Francuzi mieli trzy rzuty rożne. Polacy jednak za każdym razem wybijali piłkę

Początek drugiej połowy: Zaczęli Polacy

45+1. min. - Koniec pierwszej połowy

45. min. - Mierzejewski z dystansu uderzył obok słupka

43. min. - Żółta kartka dla Obraniaka za faul na Evrze

41. min. - Błaszczykowski próbował wstrzelić piłkę w pole karne Francuzów, ale ta trafiła w nogi obrońców

40. min. - Rzut rożny dla Polaków Bardzo źle rozegrany i tracimy piłkę

38. min. - Valbuena dośrodkował z prawej strony. Jodłowiec wybija piłkę

35. min. - Szczęsny łapie piłkę tuż przed rozpędzonym Hoarau

33. min. - Szczęsny poza polem karnym wybija piłkę głową, ale jednocześnie fauluje przeciwnika i Francuzi mają rzut wolny zboku pola karnego. Źle go rozegrali - strata

31. min. - Błaszczykowski przegrywa biegowy pojedynek z Ramim. Gdyby Polak był pierwszy przy piłce znalazłby się sam przed bramkarzem rywali

29. min. - Ładna akcją Polaków. Szybka wymiana krótkich podań między Błaszczykowskim i Lewandowskim, ale ten drugi nie miał już miejsca by oddać strzał

27. min. - Zmiana w ekipie gości. Kontuzjowanego Kaboula zmienił Rami

26. min. - Dobre dośrodkowanie Wawrzyniaka, ale Błaszczykowskiemu zabrakło centymetrów

23. min. - Dośrodkowanie Evry zablokowane przez Piszczka

21. min. - Szybka kontra Polaków. Mierzejewski podawał wzdłuż bramki, ale Kaboul uprzedził Lewandowskiego

20. min. - Błaszczykowski próbował uruchomić Lewandowskiego, ale obrońcy gości byli bardzo czujni

17. min. - Fantastyczny rajd Evry. Francuz ograł czterech Polaków. Powstrzymany został dopiero tuż przed polem karnym

13. min. - Minutę po stracie gola mieliśmy okazję do wyrównania. Piszczek i Lewandowski byli w sytuacji dwa na jeden. Zabrakło jednak dokładnego podania

12. min. - Gol, do siatki trafia Jodłowiec. Niestety do własnej bramki. Przegrywamy 0:1. Piłkarz Polonii Warszawa próbował wybić piłkę głową, ale zrobił to tak że wpadła ona obok zaskoczonego Szczęsnego

10. min. - W ciągu 60 sekund Polacy przeprowadzili dwie szybkie akcje. Najpierw strzelał Mierzejewski, potem Lewandowski. Oba uderzenia były niecelne

9. min. - Jodłowiec przegrał pojedynek z Hoarau. Na szczęście Szczęsny wyszedł z bramki i uprzedził napastnika gości

7. min. - Obraniak przedarł si prawą stroną i spod linii końcowej padła wzdłuż bramki. Piłka jedak padła łupem obrońców

6. min. - Kontra "biało-czerwonych". Błaszczykowski źle podaje do wychodzącego na czystą pozycję Murawskiego

5. min. - Murawski ostro potraktowany na środku boiska. Rzut wolny da Polaków

4 min. - Rzut wolny dla Francji. Szczęsny z największym trudem odbija piłkę

2. min. - Długie podanie do Lewandowskiego. Niestety strata

1. min. - Goście od pierwszego gwizdka grają wysokim pressingiem. Polacy maja kłopoty z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy

Początek meczu: Rozpoczęli Francuzi. Na stadionie Legii w Warszawie jest komplet publiczności