Estonia - Polska 1:0
Bramka: Wassiljev 90+2
Estonia: Sergei Pareiko - Tihhon Sisov, Alo Barengrub, Igor Morozov, Dmitri Kruglov - Sander Puri, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk, Joel Lindpere - Henrik Ojamaa, Andres Oper
Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski (84. Arkadiusz Piech), Ariel Borysiuk (68. Janusz Gol), Eugen Polanski, Maciej Rybus (56. Kamil Grosicki) - Robert Lewandowski, Artur Sobiech (46. Adrian Mierzejewski)

Koniec meczu:

90+3. min. - Pareiko łapie piłkę po strzale Piecha

90+2. min. - Gol dla Estonii. Rzut wolny dla Estonii z 25. metrów. Wassiljev przymierzył i trafił nad murem do siatki Szczęsnego

89. min. - Piszczek naprawia błąd Wasilewskiego, który źle obliczył odległość do piłki

88. min. - Uderzenie Piecha broni Pareiko

84. min. - Piech zmienia Błaszczykowskiego

82. min. - Lewandowski zgrał piłkę do Mierzejewskiego, a ten uderzył obok bramki

81. min. - Mierzejewski w prostu sposób traci piłkę na połowie rywali

80. min. - Po rzucie rożnym Pareiko pewnie łapie piłkę

79. min. - Przypadkowo Estończycy znaleźli się w dogodnej sytuacji. Polacy blokują strzał

78. min. - Grosicki niecelnie podaje do Lewandowskiego

76. min. - Wasilewski przecina prostopadłe podanie

73. min. - Lewandowski zdecydował się na indywidualną akcję. Niestety przegrał pojedynek z przeciwnikiem

70. min. - Lewandowski w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę

68. min. - Trzecia zmiana w polskim zespole. Gol wchodzi za Borysiuka

66. min. - Dobra i szybka akcja Polaków. Niestety zabrakło ostatniego podania. Piszczek zamiast odegrać do któregoś z kolegów posłał piłkę wprost w ręce Pareiki

64. min. - Osaczony przez czterech przeciwników Lewandowski traci piłkę

63. min. - Po rzucie rożnym Błaszczykowski traci piłkę w dryblingu

61. min. - Dobrze ustawiony Perquis przerywa akcję Estończyków

59. min. - Borysiuk z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Strzał był za słaby

56. min. - Zmiana w naszym zespole. Grosicki zastępuje Rybusa

54. min. - Po odegraniu od Piszczka Błaszczykowski uderzył wysoko nad bramką

53. min. - Ładna akcja Polaków kończy się fatalnym dośrodkowaniem Mierzejewskiego

50. min. - Piszcze z autu wrzucił piłkę w pole karne rywali. Tam zrobiło się wielkie zamieszanie, ale żaden z naszych piłkarzy nie potrafił oddać strzału na bramkę

48. min. - Kombinacyjna akcja biało-czerwonych kończy się przed polem karnym rywali

46. min. - Zaczynają Estończycy. W składzie Polaków jedna zmiana. Za Sobiecha wszedł Mierzejewski

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Zamieszanie przed bramką Szczęsnego. Piłka wpada w ręce naszego golkipera

44. min. - Błaszczykowski próbując dojść do piłki w "16" Estonii faulował obrońcę

42. min. - Strzał z przed pola karnego Rybusa bez trudu łapie Pareiko

40. min. - Po rzucie rożnym Błaszczykowski nie trafił czysto w piłkę

37. min. - Szczęsny broni strzał z dystansu Dmitrijeva

36. min. - Po dośrodkowaniu Piszczka Rybus uderza głową tuż obok słupka

35. min. - Lewandowski zagapił się i stracił piłkę przed polem karnym rywali

33. min. - Rybus zbyt lekko wrzuca piłkę z rzutu wolnego i rywale bez kłopotu ją wybijają

31. min. - Żółta kartka dla Perquisa za faul na rywalu

28. min. - Puri padł przed polem karnym w starciu z Wawrzyniakiem. Sędzia ukarał Estończyka żółta kartką za symulowanie

25. min. - Ojamaa podał do Opera i ten w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym trafił w nogę Polaka

24. min. - Lewandowski źle przyjął piłkę i tracimy okazje do kontry

22. min. - Szczęsny z najwyższym trudem broni strzał Ojamy

20. min. - Po rzucie rożnym Szczęsny łapie piłkę po strzale głową

18. min. - Rzut rożny dla Polski. Po dośrodkowaniu Rybusa Wawrzyniak uderza głową wysoko nad bramką

17. min. -Wawrzyniak ryzykownie podawał do Szczęsnego. Polaki bramkarz zaatakowany przez napastnika musiał wybić piłkę w trybuny

15. min. - Błaszczykowski wdał się w drybling przed polem karnym rywali. Jednak z trzema obrońcami nie miał szans

14. min. - Błaszczykowski przegrywa pojedynek główkowy

13. min. - Wasilewski wślizgiem przecina podane Estończyków w nasze pole karne

10. min. - Po faulu na Błaszczykowskim mamy rzut wolny z 30 metrów. Borysiuk uderzył mocno ale metr obok słupka

8. min. - Lewandowski przy próbie przyjęcia piłki fauluje przeciwnika

7. min. - Po rzucie wolnym nasi obrońcy wybijają piłkę daleko od polskiej bramki

5. min. - Wasilewski przerywa groźną akcję rywali

3. min. - Lewandowski zatrzymywany ręką przez Estończyka w polu karnym, ale sędzia nie przerwa gry

1 min. - Rozpoczęli biało-czerwoni