Obaj zawodnicy Legii narzekają na urazy. Jodłowiec w sobotnim meczu z Lechią Gdańsk (0:3) doznał stłuczenia biodra. Z kolei Pazdan w poprzedniej kolejce w spotkaniu z Wisłą Kraków (0:0) nabawił się kontuzji barku.

Reklama

Późnym wieczorem lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski zbada obydwu. W nocy natomiast odbędzie się odprawa sztabu szkoleniowego i wówczas Jaroszewski przekaże informacje o stanie zdrowia tych graczy.

Wiadomo jednak, że uraz Jodłowca nie jest tak poważny jak początkowo się wydawał. Z kolei Pazdan będzie obserwowany przez najbliższe trzy dni.

Piłkarze reprezentacji Polski od wtorku będą trenować na boiskach Polonii Warszawa i KS ZWAR. W piątek odbędzie się oficjalny trening na PGE Narodowym, na którym w sobotę biało-czerwoni zmierzą się z Danią, a trzy dni później z Armenią.

Po pierwszej kolejce eliminacji mistrzostw świata 2018 Dania z dorobkiem trzech punktów prowadzi w grupie F. Polska po wyjazdowym remisie z Kazachstanem 2:2 jest na drugim miejscu. Oprócz biało-czerwonych po jednym punkcie mają również reprezentacje Kazachstanu, Czarnogóry i Rumunii. Z zerowym dorobkiem stawkę zamyka Armenia.

Reklama