Niemiecki dziennikarz krytykuje Lewandowskiego. "Nie strzelił nawet jednego gola na MŚ, a chce odejść z Bayernu"

| Aktualizacja:

Smutne, ale i bezlitosne są komentarze na Twitterze po odpadnięciu polskich piłkarzy z mistrzostw świata w Rosji. W niedzielę ekipa Adama Nawałki przegrała z Kolumbią 0:3 i nie ma już szans na awans z grupy. "Demolka" - ocenił były znakomity siatkarz Ryszard Bosek.

wróć do artykułu
  • ~Xeno
    (2018-06-25 06:30)
    No i taka prawda! W Polsce ludzie mysla tak samo i pisze to, tu w internecie! Gwiazda Lewandowskiego ostatecznie zgasla!
  • ~kibic
    (2018-06-25 08:44)
    Lewandowski najgorszym piłkarzem w naszej kadrze piłkarskiej. Jak on może grać z poświęceniem, skoro ma " złote nogi " i " fryzurę ronaldo " . A Nawałka nadaje się do reklamowania stringów w TVP. Taka jest nasza rozpieszczona reprezentacja, Taka jest prawda.
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-06-25 09:30)
    Czas gry w reprezentacji Roberta Lewandowskiego ,już MINĄŁ.Pora Odejść.
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-06-25 09:49)
    Tak ,w glowie ma tylko grube pieniadze, w Bayern M. zarabia 10mln. Euro rocznie (okolo 43mln zlotych ) netto,do tego zarabia duzo za reklamy, w Bundeslidze niemieckiej strzela duzo bramek,tylko ze te druzyny sa slabe (Freiburg,Hamburg,Bremen...itd ). W CHAMPIONS LIDZE juz wyglada inaczej, np. z Realem Madryt mial pare szans i nic z nimi nie zrobil.Wzial teraz starego ZYDA zeby znalezc nowy KLUB ktory jeszcze wiecej zaplaci jak Bayern M. ,po tych M.S. moze zagrac w mojej ukochanej Odrze Opole.
  • ~ex-kibic
    (2018-06-25 09:53)
    Taka prawda. Połowa z tej kadry gra na zachodzie - liga włoska, niemiecka itd. Na miejscu pracodawców zastanowiłbym się za co takim frajerom płacą pensje gwiazdorów.
  • ~dm1
    (2018-06-25 06:47)
    Nie bylo po prostu glooopich Niemcow w poblizu, ktorzy mu do tej pory pokornie "sluzyli"......
  • ~karata
    (2018-06-25 08:28)
    Tylko kulki mocy byAnn ich mogą uratować.
  • ~gostom
    (2018-06-25 09:00)
    A miało być tak ładnie !
  • ~dm1
    (2018-06-25 07:24)
    re:~Corleone.... Porownywac sie z gorszymi, to po prostu kompromitacja.
  • ~Corleone
    (2018-06-25 06:55)
    na tyle ile miał szanse zagrać... a napastnik jest od strzelania. Drużyna powinna mu dogrywać stwarzać sytuacje. On jedyny coś próbował... więc nie kompromitujcie sie. A messi coś ugral? tak samo zgasł?
  • ~cedr
    (2018-06-25 11:03)
    Ja tu widzę ewidentny Palec Boży! Polacy zrobili sobie bożka z reprezentacji, no to Bóg upomniał się i zesłał lodowaty prysznic.Dla tak fatalnej gry nie ma innego wytłumaczenia!!!Ten prysznic też jest dla mnie, bo dzień podporządkowałem meczom,zamiast Stwórcy.Dziękuje Ci Boże, że w porę mnie upomniałeś!Jestem W O L N Y !!!
  • ~alfred
    (2018-06-25 14:33)
    To po prostu nie szkoda chłopaków...tylko ich żal..Bo są żałośni..Jeden przewrócił się na treningu jak oferma, drugi poślizgnął się w delfinarium..Poprostu chodzić nie potrafią ..A co dopiero grać w piłkę..Nawałka taki przystojny zawsze..wyczesany jak model..to i piłkarze musieli się dostosować..Lewy sobie zygzaczek wyciął we włoskach..Jak śmiesznie te reklamy wyglądają...No co ofermy mogą dobrego zareklamować??
  • ~DJK
    (2018-06-25 13:07)
    jak mu Kolumbijczycy odebrali piłkę to sobie siedział i poprawiał getry, jprdl, moze pas do ponczoch by sprawe załatwił?
  • ~Stooo
    (2018-06-25 11:45)
    N I E U D O L N O S C!
  • ~dm1
    (2018-06-25 13:46)
    Na innym forum ktos napisal: Lewy moze sobie teraz pojsc do Realu....... na zakupy.
  • ~Zajda
    (2018-06-25 11:48)
    Potrzebne są kategoryczne zmiany. Pierwsza, to usunięcie Nawałki. Ludzi z tak nikłymi kwalifikacjami nie należy opłacać tak drogo. Po drugie, piłkarze i sam trener powinni skupić się na swoich obowiązkach a nie latać i trzepać kasę w reklamach. Im się i tak wystarczająco dużo płaci. Przygotowanie fizyczne zerowe , taktyczne totalna klapa, technika u naszych nie istnieje. Może ubogacić naszą reprezentację w kilku czarnych lub beżowych piłkarzy. Po trzecie, zrobić coś z tymi pompującymi miernoty dziennikarzami, którzy z beztalenć piłkarskich robią gwiazdy niezasługujące by wręcz grać w lidze podwórkowej. Tego cyrku robienia z piłkarskich miernot półbogów by się dobrze sprzedawali w reklamach czas skończyć. Pompuje się miernoty przez ten dziennikarski cyrk by interes reklamowy się kręcił. Piłkarze zamiast zadbać o przygotowanie kondycyjne czas tracili na granie w reklamach by wykorzystać pięć minut nadmuchanej sławy by zarobić trochę kasy jakby zarabiali mało, a przecież tak nie jest.
  • ~Wera
    (2018-06-25 11:33)
    Dajcie mu spokój tyle się chłopak nameczył biorąc udział w tylu reklamach że sił zabraķo na mundial.I jeszcze te zdradzieckie ***** trzeba było widzieć wszędzie bo przecieź to jest na ich terenie .PiS to wytłumaczy ciemnem u ludowi.
  • ~srul
    (2018-06-25 13:44)
    Najważniejszy laluś to zwykły tchórz i nic na klatę .To oni nie ja i wyszło szydło z worka
  • ~Bumbum
    (2018-06-25 11:20)
    Już wybór Soczi świadczył, że jadą się poopalać. Dla nabrania kondychy i skupienia nie był to szczęśliwy wybór. No ale złej baletnicy......
  • ~Wittorio
    (2018-06-25 11:32)
    Szkoda słów.Dajcie im wszystkim spokój.Oni najbardziej zaszkodzili sobie sami.Piłkarze nie byli przygotowani do takiej gry jaką przyszło im prowadzić.Byli gorsi we wszystkich elementach gry od swoich przeciwników,a przede wszystkim:szybkości,dokładności podań,skuteczności pod bramką i ogólnego przygotowania fizycznego.Z Japonią tez mogą być sęki.