Dziennik Gazeta Prawana logo

Kibice Celtiku mają już dość Boruca

21 listopada 2008, 15:52
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Nocne balangi w klubach, zachowanie niegodne sportowca i bardzo nierówna forma - kibice Celticu Glasgow mają już dość Artura Boruca. Choć jeszcze kilka miesięcy temu byli gotowi wskoczyć za nim w ogień, teraz sami nakłaniają władze klubu do pozbycia się polskiego bramkarza.

Borucowi ostro oberwało się podczas radiowego show zorganizowanego przez jedną ze szkockich rozgłośni. "Mam już dość błazenady Boruca. On gardzi naszym klubem" - twierdzi jeden z kibiców. "Boruc wystawia Celtic na pośmiewisko. Musimy się go pozbyć" - wtóruje mu drugi.

Polski bramkarz, któremu wielokrotnie wybaczono najróżniejsze grzeszki, tym razem przesadził. Miał leczyć kontuzję, a tymczasem bawił się w najlepsze, nie odmawiając sobie używek.

"Zawsze, kiedy Boruc jest poza klubem Gordon Strachan musi mieć ciarki. Tym razem sprawy zaszły za daleko" - posumował jeden z kibiców, dodając, że miejsce w pierwszym składzie Celtiku powinien na stałe zająć dotychczasowy zmiennik Polaka, Mark Brown.

Nie jest to odosobniona opinia. Na stronie internetowej gazety "Daily Record" zamieszczona została nawet sonda, w której kibice mogą głosować, czy Boruc powinien zostać wyrzucony z Celticu. Jak na razie większość z nich jest za tym, aby Polak opuścił zespół mistrza Szkocji.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj