Zdjęcia Artura Boruca z Sarą Mannei obiegły świat w ubiegłym tygodniu. Dzisiejszy szkocki "The Sun" donosi, że ojcem dziecka nowej dziewczyny Boruca jest Rafał Majewski, znany w półświatku gangster. W tej chwili odsiaduje wyrok i nie ma żadnego kontaktu z Sarą i ich córką.

W Poznaniu, skąd pochodzi Sara, wiele osób od dawna wiedziało i ich związku. Teraz para mieszka razem w Glasgow, a piłkarz podobno ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem swojej partnerki. Dziewczynka nawet została już zapisana do szkockiego przedszkola.

>>>Borucowi grożono śmiercią

Sara przed kilkoma laty wzięła udział w drugiej edycji programu "Idol". Jej wykonanie "Killing me softly" dało jej ćwierćfinał. Na tym jednak jej udział w programie się zakończył.

>>>Dziewczyna Boruca śpiewała w "Idolu"

"Jak możecie mnie oceniać, jeśli mnie nie znacie? Przecież wy nie macie zielonego pojęcia o tym wszystkim. Nie wiecie, co przeżywał Artur w tym związku. Nazywacie mnie "blacharą", oskarżacie, że lecę na kasę, wyciągacie brudy z mojego życia. Artur jest teraz szczęśliwy i to powinno was cieszyć. Spotykaliśmy się już jakiś czas i pani Katarzyna o tym wiedziała. Prosiłabym o uszanowanie mojej osoby" - napisała kilka dni temu Sara na oficjalnej stronie bramkarza.

Tymczasem do sypiania z nową miłością Boruca przyznaje się... Kuba Wojewódzki.

>>>Wojewódzki sypiał z obecną dziewczyna Boruca?