Zawiedliśmy. Musimy przeprosić kibiców za to, co pokazaliśmy. Czuję się za to odpowiedzialny. Mogę mieć również do siebie żal i pretensję. Zaangażowanie było, ale to za mało. Bezsilność i bezradność. Nawet trudno znaleźć słowa - powiedział piłkarz Barcelony w rozmowie z TVP Sport.

Reklama

Od początku eliminacji mamy problemy. Musimy coś zmienić, żeby reprezentacja zobaczyła światełko w tunelu - dodał.

Biało-czerwoni ponieśli już trzecią porażkę w eliminacjach Euro 2024. Wcześniej przegrali także na wyjazdach z Czechami 1:3 oraz z Mołdawią 2:3.

Lewandowski nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, co się stało z drużyną, która jeszcze niedawno, w niemal takim samym składzie, umiała grać dużo lepiej.

Ciężko powiedzieć, co się stało. Faktycznie, drużyna bardzo się nie zmieniła. Nie chcę szukać tłumaczenia, ale trzeba znaleźć rozwiązanie - ocenił.

Napastnik Barcelony nie chciał wypowiadać się na temat przyszłości selekcjonera reprezentacji Fernando Santosa. To nie moja rola - uciął.

Polska zajmuje czwarte miejsce w grupie E eliminacji Euro 2024. Ma sześć punktów, o cztery mniej od lidera Albanii oraz o dwa mniej od Czech i Mołdawii.