PZPN zaliczył kolejną wpadkę

Od kiedy władzę w polskiej piłce przejął Kulesza wizerunek PZPN z każdym kolejnym miesiącem się pogarsza. Po aferze premiowej, alkoholowej i nieeleganckim zwolnieniu Jakuba Kwiatkowskiego można powiedzieć, że szoruje po dnie.

Najwidoczniej, ktoś w futbolowej centrali pomyślał, że akcja "Retro Kadra" choć trochę go poprawi. Niestety nic z tego. Efekt jest wręcz odwrotny.

Reklama

Koszulka, która PZPN pochwalił się w mediach społecznościowych nie przypadła do gustu ani dziennikarzom ani kibicom.

Reklama

"Retro Kadra" to świeży oddech z przeszłości, połączony z nowoczesnym stylem. To miejsce, gdzie przeszłość spotyka przyszłość, tworząc unikalne, retrospektywne wzory i kolekcje odzieży oraz inne, unikalne produkty - czytamy na oficjalnej stronie PZPN.

Reklama

Któż nie marzył o biało-czerwonej koszulce z dychą na plecach? Teraz marzenie może się spełnić, dzięki kolekcji Retro Kadra! - napisano na profilu "Łączy nas piłka".

Fala krytyki wylała się na najnowsze dzieło PZPN

Koszt dzieła przygotowanego przez PZPN to 99,99 zł. Internauci w komentarzach pod postami związku jednak twierdzą, że nawet za darmo nie chcieliby, czegoś tak brzydkiego.

Swoja krytyczną opinię wyraził też Krzysztof Stanowski. O rany, polecam powiększyć i przeczytać nazwiska - napisał dziennikarz.