Po kryzysie nie ma śladu. Wisła wygrała trzeci mecz z rzędu
04 grudnia 2011 Piłkarze Wisły Kraków zasłużenie wygrali spotkanie z Widzewem Łódź. Gdyby nie
fatalna skuteczność krakowian, to rywal wyjechałby z bagażem co
najmniej trzech goli. Dla "Białej Gwiazdy" to trzeci wygrany mecz z rzędu.