Trener Maciej Skorża w dwóch połowach postawił na dwie różne jedenastki. W pierwszej części spotkania do bramki rywali trafili Jakub Kosecki, Borysiuk i Jakub Wawrzyniak. Tuż po przerwie czwartego gola dla Legii zdobył Dominik Furman.

Reklama

Czwartkowy sparing obserwowali m.in. wysłannicy niemieckiego Kaiserslautern, którzy wieczorem mieli prowadzić negocjacje z dyrektorem ds. rozwoju sportowego w Legii Markiem Jóźwiakiem w sprawie transferu Borysiuka.

Jeżeli Ariel nas opuści, to będziemy musieli się z tym pogodzić. Oczywiście wolałbym mieć go w drużynie. W defensywie grał zdecydowanie najlepiej, ale jeśli odejdzie, będziemy musieli załatać dziurę po nim - powiedział trener Skorża na oficjalnej stronie stołecznego klubu.

Zmartwieniem szkoleniowca może być jednak kontuzja innego czołowego gracza - Miroslava Radovicia, który z grymasem bólu opuścił boisko.

Prawdopodobnie ma problem z żebrami. Jednak więcej będziemy wiedzieli po piątkowych badaniach - dodał Skorża.

W sobotę legioniści zagrają z Dynamem Mińsk. Być może w tym spotkaniu wystąpi dochodzący do formy po kontuzji Michal Hubnik. W czwartek czeski napastnik nie zagrał.