W 2012 roku Wolski przeszedł z Legii Warszawa do ACF Fiorentina, ale w sierpniu 2014 roku został wypożyczony do występującego we włoskiej Serie B FC Bari 1908. W styczniu ubiegłego roku trafił do belgijskiego KV Mechelen, natomiast na początku rundy rewanżowej minionego sezonu znalazł się w Wiśle Kraków - w dwóch ostatnich zespołach również występował na zasadzie wypożyczenia z Florencji. Na wiosnę ten środkowy pomocnik rozegrał 14 ligowych meczów, strzelił cztery gole i zaliczył siedem asyst.

Tuż po zakończeniu poprzedniego sezonu otrzymałem sygnał o zainteresowaniu klubu z Gdańska. Nie zastanawiałem się długo i szybko podjąłem decyzję, że chcę dołączyć do Lechii. To zespół, który gra otwartą, ofensywną piłkę i taki styl bardzo mi odpowiada. Chcę z tą drużyną powalczyć o czołowe miejsca w ekstraklasie. Moim celem jest również powrót do reprezentacji Polski - powiedział cytowany na oficjalnej stronie Lechii Wolski, który został wykupiony z Fiorentiny.

Wychowanek Jastrzębia Głowaczów jest drugim piłkarzem pozyskanym przez gdańszczan w przerwie letniej. Pierwszym był 22-letni bułgarski pomocnik Milen Gamakow, który także podpisał trzyletni kontrakt.

Wolski trenuje z Lechią od 24 czerwca, ale nie wystąpił w dwóch pierwszych meczach kontrolnych. Teraz nic nie stoi już na przeszkodzie, aby zagrał w kolejnych sparingach z duetem pierwszoligowców - 6 lipca "biało-zieloni" zmierzą się w Chojnicach z Chojniczanką, a trzy dni później w Gniewinie z Druteksem Bytovią Bytów.