Boniek przeprosił trenera, piłkarzy i kibiców Lechii za błędy sędziego w meczu z Legią [WIDEO]

| Aktualizacja:

Legia Warszawa pokonała w Gdańsku Lechię 3:1 i przybliżyła się do obrony tytułu. Po meczu brakarz gospodarzy, Dusan Kuciak stwierdził, że w zdobyciu trzech punktów mistrzom Polski pomógł sędzia, Daniel Stefański, który jego zdaniem swoimi błędnymi decyzjami wypaczył wynik. Takiego sam pogląd ma Zbigniew Boniek. Szef PZPN przeprosił trenera, piłkarzy i kibiców Lechii za błędy arbitra.

wróć do artykułu
  • ~Sfiks
    (2019-04-29 07:47)
    W epoce VAR-u to co wyprawiają sędziowie to porażka?!! W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH ZABRALI ZWYCIĘSZTWO LECHII, coś jest chyba niedobrze ze szkoleniem sędziów?!!
  • ~~Bezstronny
    (2019-04-29 07:41)
    Zezwolić na zagrania ręką, to i wątpliwości nie będzie !
  • ~stiepa
    (2019-04-29 07:39)
    Prezes duzej organizacji powinien podpierac opinie odniesieniami do regulaminu. Ten jasno okresla, ze sedzia nie popelnil bledow. Boniek prawdopodobnie potrzebuje poparcia przy nastepnych wyborach, ltore przegrywa z Lesniodorskim. Potrzebny mu poklask spoza Wuwua... Szkoda, ze to tak wszystko sie odbywa.
  • ~Miso.,,,..................
    (2019-04-29 02:15)
    Sędzia pewnie zrobił interes życia i teraz może się spokojnie wycofać z tego bagna. Było już to w filmie i wiemy jak to działa.
  • ~mkk
    (2019-04-28 22:42)
    Boniek chciał zagrac pod publiczkę, ale dał plamę. Po ludzku mówiąc: palnął. I wygłupił się.
  • ~Oskar
    (2019-04-28 21:41)
    Wynik sprawiedliwy Lechia dostała przeprosiny,a Legia punkty.
  • ~m
    (2019-04-28 19:41)
    sloik z bydgoszczy ustawia mecz czyli pilkarski poker
  • ~Demaskator
    (2019-04-28 19:31)
    Panie Boniek rozczarowywuje mnie Pan. Jeżeli przepisy na to zezwalają to może Pan najpierw obronic ręką po nabiciu jej przez nogę. Sedzia dobrze zrobił. Przepisy mogą byc do poprawy. Przepisy muszą być jednoznaczne.
  • ~BAGNO sedziowskie ,
    (2019-04-28 19:03)
    JAK zwykle sedziowie pomagaja WARSZAWCE ,To wszystko jest naciaganie ,Byl ruch reka aby pilka nie odskoczyla ,Ewidentny karny i czerwona KARTKA dla Jedrzejczaka ,Jak sie to oglada to smierdzi to z daleka ,To nie pierwszy przypadek faworyzowania i pomagania Legii ,Gdyby taka sytuacja byla pod bramka Lechii to sedzia nawet by nie ogladal powtorki i wydal odwrotny werdykt ,To jest juz BAGNO !!!
  • ~Ursus
    (2019-04-28 18:31)
    Jaka liga taki mistrz
  • ~Sdf
    (2019-04-28 17:48)
    Wszyscy .grają na tą Legię nie jestem fanem piłki ale też nie jestem ślepa .Nigdzie teraz nie ma sprawiedliwości .sędziaza to pwiniebyc wyrzucony z boiska .
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-04-28 17:09)
    P E D A Ł Y !! !
  • ~henry
    (2019-04-28 16:35)
    W latach 40 i 50 -tych mówiło się w Polsce "radzieccy muszą wygrać", teraz "Legia musi być mistrzem Polski".
  • ~dfrgtr
    (2019-04-28 16:17)
    Stefański mieszka w Warszawie. Gdyby dał czerwoną kartkę Jędrzejczykowi i wskazał na "wapno", to w "Warszafce" nie miałby życia. Legia przegrywając tak szybko oraz tracąc zawodnika, miałaby problem z wywiezieniem chociaż 1 punktu. Kwestia zagrania ręką w polu karnym jest i tak różnie interpretowana, sędzia o tym wie i się z tego obroni. Trochę czasu minie i będzie "sędziował" kolejny mecz "miszczów" Polski. Boniek teraz sobie mówić co chce, przeprosiny nie zmienią faktu, iż Lechia przegrała arcyważny mecz. Tyle w temacie.
  • ~m
    (2019-04-28 13:42)
    no to czekamy teraz na komisje ligii niech sie słowak najpierw nauczy jezyka polskiego a potem przepisów gry w piłkę... nie umie przegrywać, nie umie przyznac wyższosci drugiej drużyny?
  • ~Arioh 13
    (2019-04-28 12:53)
    Drukarstwo kwitnie ! Ruch ręki ewidentny do piłki sędzia nic nie widzi
  • ~gietki rysio
    (2019-04-28 11:54)
    i teraz widać jak to boli Panie Kuciak A Pogoni nie okradliscie tydzień temu poczucie jak to boli 😂😂😂
  • ~Marcin
    (2019-04-28 10:54)
    Lechia miała problem, bo trafiła na drukarza, Legia to miała wygrać i tyle
  • ~Jan polak
    (2019-04-28 10:37)
    Przeciez na wideo widac wyrazny ruch lokciem w kierunku pilki. To bylo celowe zagranie reka i to ze wczesniej odbila sie od biodra nie ma zadnego znaczenia.
  • ~Bezstronny
    (2019-04-28 10:19)
    Ewidentny karny.Pilkarski poker!Wypaczony wynik meczu!

Może zainteresować Cię też: