Boniek przeprosił trenera, piłkarzy i kibiców Lechii za błędy sędziego w meczu z Legią [WIDEO]

| Aktualizacja:

Legia Warszawa pokonała w Gdańsku Lechię 3:1 i przybliżyła się do obrony tytułu. Po meczu brakarz gospodarzy, Dusan Kuciak stwierdził, że w zdobyciu trzech punktów mistrzom Polski pomógł sędzia, Daniel Stefański, który jego zdaniem swoimi błędnymi decyzjami wypaczył wynik. Takiego sam pogląd ma Zbigniew Boniek. Szef PZPN przeprosił trenera, piłkarzy i kibiców Lechii za błędy arbitra.

wróć do artykułu
  • ~Robert300
    (2019-04-28 08:35)
    Wiele innych sędziów mówi że powinien być karny. Mówi dla Sportpl anonimowo jeden z czołowych polskich sędziów międzynarodowych. - Moim zdaniem w tej chwili tego typu sytuacja jest zero-jedynkowa. Gdyby Jędrzejczyk nie dotknął piłki ręką, to tematu by nie było, ale jeżeli dotknął, to musi być podyktowany rzut karny.
  • ~kilof
    (2019-04-28 08:35)
    haha, legia, a co to za drużyna. Powinni grać w pokera - piłkarskiego
  • ~adam1959
    (2019-04-28 08:48)
    Okazuje się,że ciężko niektórym przyjąć porażkę.Dla bezstronnych obserwatorów Legia była po prostu lepsza co nie znaczy ,że będzie mistrzem.
  • ~t.
    (2019-04-28 08:50)
    "Piłkarski poker" i wszystko jasne...
  • ~paweł47
    (2019-04-28 08:58)
    W drugiej połowie Lechia sprawiała wrażenie drużyny z niższej ligi niż Legia, a w pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany
  • ~Ajackowiak
    (2019-04-28 09:11)
    Mecz ustawiony pod Legię, sędzia ślepy bo nawet na VAR nie widział ręki i "bloku" Jędrzejczyka. Mistrzostwo uzgodnione przy zielonym stoliku. Piłkarski poker wrócił!
  • ~dla kogo VAR
    (2019-04-28 09:24)
    Na powrót wraca instytucja sędziego - drukarza!
  • ~Anonim 20000
    (2019-04-28 09:59)
    Mecz był ustawiony pod legie, jak nie można zarządzić karnych w takich oczywistych sytuacjach, jednak korupcja w PZPN nadal jest.
  • ~Bezstronny
    (2019-04-28 10:06)
    Nowe przepisy dotyczące ręki w polu karnym. Poczytajcie hejtowcy!
  • ~ emerytgw
    (2019-04-28 10:07)
    Eksperci od 7-miu boleści !.Sędziowanie skandaliczne, w sytuacji bramkowej za ręke dyktuje się karnego, kiedy zatrzymanie piłki uniemożliwia przeciwnikowi strzał. Stefański powinien być odsunięty od sędziowania Ekstraklasy.
  • ~Bezstronny
    (2019-04-28 10:19)
    Ewidentny karny.Pilkarski poker!Wypaczony wynik meczu!
  • ~Jan polak
    (2019-04-28 10:37)
    Przeciez na wideo widac wyrazny ruch lokciem w kierunku pilki. To bylo celowe zagranie reka i to ze wczesniej odbila sie od biodra nie ma zadnego znaczenia.
  • ~Marcin
    (2019-04-28 10:54)
    Lechia miała problem, bo trafiła na drukarza, Legia to miała wygrać i tyle
  • ~gietki rysio
    (2019-04-28 11:54)
    i teraz widać jak to boli Panie Kuciak A Pogoni nie okradliscie tydzień temu poczucie jak to boli 😂😂😂
  • ~Arioh 13
    (2019-04-28 12:53)
    Drukarstwo kwitnie ! Ruch ręki ewidentny do piłki sędzia nic nie widzi
  • ~m
    (2019-04-28 13:42)
    no to czekamy teraz na komisje ligii niech sie słowak najpierw nauczy jezyka polskiego a potem przepisów gry w piłkę... nie umie przegrywać, nie umie przyznac wyższosci drugiej drużyny?
  • ~dfrgtr
    (2019-04-28 16:17)
    Stefański mieszka w Warszawie. Gdyby dał czerwoną kartkę Jędrzejczykowi i wskazał na "wapno", to w "Warszafce" nie miałby życia. Legia przegrywając tak szybko oraz tracąc zawodnika, miałaby problem z wywiezieniem chociaż 1 punktu. Kwestia zagrania ręką w polu karnym jest i tak różnie interpretowana, sędzia o tym wie i się z tego obroni. Trochę czasu minie i będzie "sędziował" kolejny mecz "miszczów" Polski. Boniek teraz sobie mówić co chce, przeprosiny nie zmienią faktu, iż Lechia przegrała arcyważny mecz. Tyle w temacie.
  • ~henry
    (2019-04-28 16:35)
    W latach 40 i 50 -tych mówiło się w Polsce "radzieccy muszą wygrać", teraz "Legia musi być mistrzem Polski".
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-04-28 17:09)
    P E D A Ł Y !! !
  • ~Sdf
    (2019-04-28 17:48)
    Wszyscy .grają na tą Legię nie jestem fanem piłki ale też nie jestem ślepa .Nigdzie teraz nie ma sprawiedliwości .sędziaza to pwiniebyc wyrzucony z boiska .

Może zainteresować Cię też: