Gospodarze już w 10. minucie wyszli na prowadzenie. Bramkę po strzale głową zdobył Eneo Bitri.

Na odpowiedź gości nie trzeba było czekać. Podopieczni Daniela Myśliwca wyrównali jedenaście minut później. Piłkę do bramki "Pasów" głową skierował Mateusz Żyro. Błąd w tej sytuacji popełnił bramkarz Cracovii. Sebastian Madejski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyszedł na przed pole i minął się z piłką.

Na kolejne gole kibice musieli jednak poczekać prawie do samego końca meczu. Najpierw gola na 2:1 dla Widzewa strzelił Bartłomiej Pawłowski, ale trzeba przyznać, że bardzo pomogli mu piłkarze Cracovii, bo ich nieporadność przy wybiciu piłki z własnego pola karnego była zatrważająca.

Gdy wydawało się już, że łodzianie z Krakowa wywiozą komplet punktów, to Michał Rakoczy precyzyjnym strzałem doprowadził do remisu.

Był to już trzynasty remis Cracovii w tym sezonie i wraz z Piastem Gliwice ma ich najwięcej w Ekstraklasie. Ekipa prowadzona przez Jacka Zielińskiego zajmuje 13. miejsce w tabeli, natomiast Widzew Jest 10.

Cracovia Kraków – Widzew Łódź 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Eneo Bitri (10-głową), 1:1 Mateusz Żyro (21-głową), 1:2 Bartłomiej Pawłowski (85), 2:2 Michał Rakoczy (90)
Żółta kartka - Cracovia Kraków: Andreas Skovgaard
Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widzów: 10 111
Cracovia Kraków: Sebastian Madejski - Otar Kakabadze, Eneo Bitri, Virgil Ghita - Andreas Skovgaard, Patryk Sokołowski (60. Takuto Oshima), Jani Atanasov (77. Karol Knap), David Kristjan Olafsson (72. Paweł Jaroszyński) - Patryk Makuch, Banjamin Kallman (72. Filip Rózga), Mikkel Maigaard (60. Michał Rakoczy)
Widzew Łódź: Rafał Gikiewicz - Paweł Zieliński, Mateusz Żyro, Serafin Szota, Andrejs Ciganiks (90. Dominik Kun) – Fran Alvarez (90. Luis da Silva), Marek Hanousek, Bartłomiej Pawłowski - Fabio Nunes (80. Sebastian Kerk), Imad Rondic (80. Mato Milos), Antoni Klimek (71. Dawid Tkacz)