Na pierwszego gola kibice na stadionie w Łodzi musieli czekać praktycznie do samego końca pierwszej części meczu. W doliczonym czasie gry prowadzenie gospodarzom dał Imad Rondic.

Dziesięć minut po przerwie na 2:0 uderzeniem z rzutu wolnego podwyższył Fran Alvarez.

Goście kontaktowego gola strzelili kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry. Autorem jak się później okazało honorowego gola dla ekipy z Kielc był Jewgienij Szykawka.

Wynik meczu w 86. minucie na 3:1 ustalił Antoni Klimek. Skrzydłowy Widzewa popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu.

Widzew Łódź – Korona Kielce 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Imad Rondic (45+1), 2:0 Fran Alvarez (56), 2:1 Jewgienij Szykawka (75), 3:1 Antoni Klimek (86)
Żółta kartka - Widzew Łódź: Jordi Sanchez. Korona Kielce: Yoav Hofmayster
Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Widzów: 17 126
Widzew Łódź: Rafał Gikiewicz - Lirim Kastrati (82. Luis da Silva), Mateusz Żyro, Serafin Szota, Andrejs Ciganiks - Fabio Nunes (90+1. Ernest Terpiłowski), Fran Alvarez (82. Dominik Kun), Marek Hanousek, Bartłomiej Pawłowski (82. Sebastian Kerk), Antoni Klimek - Imad Rondic (72. Jordi Sanchez)
Korona Kielce: Xavier Dziekoński - Dominick Zator, Bartosz Kwiecień, Miłosz Trojak, Marcel Pięczek - Jacek Podgórski (58. Jakub Konstantyn), Yoav Hofmayster, Martin Remacle, Dawid Błanik (71. Petteri Forsell) - Adrian Dalmau (58. Danny Trejo), Jewgienij Szykawka (90. Daniel Bąk)