Gospodarze objęli prowadzenie w 19. minucie. Piłkę do siatki gości posłał Kay Tejan.

Do przerwy wynik się nie zmienił, ale druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia. Najpierw w 49. precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego piłkę tuż przy słupku bramki ŁKS umieścił Jardel.

Drużyna Macieja Kędziorka długo nie cieszyła się z wyrównania. W 55. minucie Tejan strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu i ponownie dał miejscowym prowadzenie.

Od 57. minuty Radomiak musiał grać w osłabieniu. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Rafał Wolski. Piłkarze ŁKS przewagę liczebną wykorzystali w 71. minucie. Engjell Hoti ładnym strzałem podwyższył na 3:1.

W doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył Guilherme Zimovski.

ŁKS Łódź - Radomiak Radom 3:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Kay Tejan (19), 1:1 Jardel Silva (49), 2:1 Kay Tejan (55), 3:1 Engjell Hoti (71), 3:2 Guilherme Zimovski (90+1)
Żółta kartka - ŁKS Łódź: Rahil Mammadov, Piotr Janczukowicz, Dawid Arndt. Radomiak Radom: Rafał Wolski
Czerwona kartka za drugą żółtą - Radomiak Radom: Rafał Wolski (57)
Sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
Widzów: 8 828
ŁKS Łódź: Dawid Arndt - Kamil Dankowski, Levent Gulen, Rahil Mammadov, Riza Durmisi - Kay Tejan (87. Bartosz Szeliga), Michał Mokrzycki, Engjell Hoti (72. Thiago Ceijas), Dani Ramirez, Husein Balic (78. Antoni Młynarczyk) - Piotr Janczukowicz (72. Stipe Juric)
Radomiak Radom: Gabriel Kobylak - Jan Grzesik, Raphael Rossi, Luka Vuskovic, Dawid Abramowicz - Joao Peglow (72. Krystian Okoniewski), Luizao (82. Michał Kaput), Luis Machado (62. Lisandro Semedo), Rafał Wolski, Bruno Jordao (82. Leandro) - Jardel Silva (82. Guilherme Zimovski)