Rapid Bukareszt - Legia Warszawa 0:1
Bramka: Radovic 73
Rapid: Coman - Duarte, Marcos Antonio, Burca, Bozovic - Alexa, Grigore - Roman, Herea, Deac - Pancu
Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Borysiuk, Vrdoljak - Radovic, Gol, Rybus - Ljuboja

Koniec meczu:

90+3. min. - Borysiuk z daleka strzela, a piłka przelatuje wysoko nad bramką.

90+2. min. - Deac uderzył w "krótki" róg, ale Kuciak nie dał się zaskoczyć.

90+1. min. - Kuciak łapie piłkę po strzale głową.

90. min. - Trzecia zmiana w Legii. Na boisko wchodzi Żyro. Schodzi Rybus.

88. min. - Szczęście Legii. Po strzale piłkarza Rapidu piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

87. min. - Pancu z trudnej pozycji trafia w boczną siatkę.

85. min. - Borysiuk próbował uderzenia z dystansu, ale nieczysto trafił w piłkę.

84. min. - Dobra interwencja Rzeźniczaka przerwa groźną akcję gospodarzy.

81. min. - Kontuzjowany Wawrzyniak opuszcza boisko. Zmienia go Rzeźniczak.

80. min. - Błąd Wawrzyniaka, który musi ratować się faulem. Rzut wolny dla Rapidu z boku pola kargo Legii.

77. min. - Manu przechwycił piłkę na środku boiska, ale zbyt długo zwlekał z podaniem do Ljuboji i Serb złapany na spalonym.

75. min. - Pancu rzutu wolnego dośrodkował wprost w ręce Kuciaka.

74. min. - Ljuboja pada na środku boiska, ale sędzia nie przerywa gry.

73. min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rybus dośrodkował na głowę Radovicia a ten posłał piłkę do siatki Rapid.

72. min. - Okazja dla Legii. Rzut wolny sprzed pola karnego po faul na Ljuboji.

70. min. - Radovic uderzył z dystansu, ale Coman pewnie broni.

69. min. - Kuciak ponownie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

67. min. - Rybus po podaniu Radovcia znalazł się sam sam z bramkarzem. Niestety pomocnik Legii zmarnował okazję.

65. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rybusa Marcos Antonio wybija piłkę głową.

63. min. - Zmiana w Legii. Manu wchodzi z Gola.

57. min. - Deac ograł dwóch legionistów i uderzył na bramkę Legii. Kuciak broni!

56. min. - Dobra interwencja Kuiaka po rzucie rożnym

54. min. - Kontra Legii kończy się złym podaniem Ljuboji do Radovica.

50.min. - Pancu złapany na spalonym w polu karnym Legii.

49. min. - Żółta kartka dla Wawrzyniaka za niebezpieczne zagranie

47. min. - Deac pada w polu karnym Legii ale sędzia kazał grać dalej uznając, że Wawrzyniak nie faulował

46.min. - Drugą część meczu rozpoczęli piłkarze Rapidu.

Koniec pierwszej połowy:

45+1. min. - Kuciak po strzale Deaca wybija piłkę na rzut rożny.

44. min. - Wawrzyniak końcem buta wybija piłkę spod nóg wbiegającego w karne Legii napastnika gospodarzy.

43. min. - Kontra legionistów łatwo przerwana na środku boiska.

41. min. - Marcos Antonio uderzył z dystansu daleko od słupka bramki Kuciaka.

40. min. - Prosta strata Żewłakowa tuż przed karnym Legii. Na szczęście bez konsekwencji.

36. min. - Wielkie szczęście Rumunów. W zamieszaniu pod ich bramką ani Gol ani Ljuboja nie potrafili skierować piłki do ich siatki.

33. min. - Borysiuk fauluje rywala przed polem karnym. Rzut wolny z którego Herea posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.

30. min. - Legia z wielkim spokojem wymienia podania niczym słynna Barcelona. Gra legionistów może się podobać

27. min. - Vrdoljak przerywa kontrę rywali

23. min. - Dobry strzał z dystansu Borysiuka. Bramkarz z wielkim trudem wybił piłkę na rzut rożny.

22. min. - Kolejna dobra akcja Legii. I znów w głównych rolach Gol oraz Radovic. Gol podawał "Rado" strzelał a bramkarz złapał piłkę.

21. min. - Gol po rzucie rożnym strzela obok słupka.

19. min. - Groźna akcja Rapidu kończy się odgwizdaniem pozycji spalonej.

15. min. - Pancu z rzutu wolnego strzelił nad poprzeczką bramki Legii.

8. min. - Vrdoljak uderzył fatalnie z dystansu.

7. min. - Gol posyła fantastyczną, prostopadłą piłkę do Radovicia. Ten jednak przegrywa sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

1. min. - Zaczęła Legia, ale szybko straciła piłkę