Gospodarze na prowadzenie wyszli w 30. minucie pierwszej połowy. Po błędzie Pawła Wszołka strzałem głową Dominika Hładuna pokonał Nemanja Bilbija.

Radość miejscowych nie trwała jednak długo. Odpowiedź legionistów była natychmiastowa. Po sprytnie rozegranym rzucie wolnym Ernest Muci mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, a jeden z obrońców wpakował ją do siatki.

Więcej działo się w drugiej części meczu. W roli głównej wystąpił VAR. To po jego interwencji w 63. minucie sędzia ostatecznie uznał gola strzelonego przez Blaza Kramera.

Natomiast w dwóch przypadkach wideoeryfikacja uratowała legionistów przed stratą bramki. Dzięki temu mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:1.

Legia po trzech kolejkach z sześcioma punktami jest liderem w grupie E.

Zrinjski Mostar - Legia Warszawa 1:2 (1:1)
Bramki: dla Zrinjskiego - Nemanja Bilbija (30), dla Legii - Slobodan Jakovljevic (33-samob.), 1:2 Blaz Kramer (63)
Żółta kartka: dla Zrinjskiego - Dario Canadjija, Nemanja Bilbija; dla Legii - Ernest Muci, Dominik Hładun, Patryk Kun
Sędzia: Andrei Chivulete (Rumunia)