Grający przed własną publicznością zespół SonderjyskE, który w pierwszym meczu wygrał w Lublinie 2:1, stracił bramkę w 64. minucie. Po trzech kolejkach ma jeden punkt i zajmuje 12., trzecie od końca, miejsce w tabeli ekstraklasy.

Gospodarze zagrali w składzie: Marin Skender - Marc Pedersen, Pierre Kanstrup, Matthias Maak, Nicolaj Ritter - Janus Drachmann, Nicolai Madsen (71. Marcel Roemer), Simon Kroon, Troels Kloeve (54. Johan Absalonsen), Adama Guira (66. Tommy Bechmann) - Mikael Uhre.

Rewanż 3. rundy eliminacji odbędzie się w czwartek 4 sierpnia o godz. 19.15.

W środę Legia podejmie w Warszawie AS Trencin, z którym na wyjeździe w pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji LM wygrała 1:0.

Mistrz Słowacji w sobotę rywalizował również w 3. kolejce ekstraklasy, na wyjeździe z drużyną Zlate Moravce. Gole stracił w 10., 54. i 63. minucie, a od 19. grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Christophera Udeha. W tabeli jest siódmy, zgromadził trzy punkty.

Skład AS Trencin: Adrian Chovan - Martin Sulek (61. Jamarro Diks), Peter Klescik, Christopher Udeh, Jakub Holubek - Samuel Kalu, Matus Bero, Aldo Baez, Denis Janco, Aliko Bala (61. Jeffrey Ket) - Rangelo Janga (46. Erik Prekop).