Dla kibiców Arsenalu to kolejna zła informacja - w środę podopieczni Arsene'a Wengera przegrali aż 0:4 z Milanem w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

>>>Sunderland - Arsenal 2:0. Zobacz gole

W sobotnim spotkaniu z Sunderlandem pierwszego gola dla "Czarnych kotów" zdobył Kieran Richardson (w 40. minucie), a po przerwie wynik ustalił... samobójczym strzałem Alex Oxlade-Chamberlain.

Na ławce rezerwowych Arsenalu usiadł tym razem broniący regularnie w lidze Wojciech Szczęsny.

W meczu Chelsea z grającym klasę niżej Birmingham goście prowadzili do przerwy po golu Davida Murphy'ego. W 62. minucie wyrównał strzałem głową Daniel Sturridge, ale remis sprawił, że spotkanie zostanie powtórzone, tym razem w Birmingham.

<PRE> Wyniki meczów 5. rundy (1/8 finału) Pucharu Anglii:

sobota: Sunderland - Arsenal 2:0 (1:0) Everton - Blackpool 2:0 (2:0) Norwich City - Leicester City 1:2 (1:1) Millwall - Bolton Wanderers 0:2 (0:0) Chelsea - Birmingham City 1:1 (0:1)

w niedzielę: Crawley Town - Stoke City Stevenage - Tottenham Hotspur Liverpool - Brighton and Hove Albion </PRE> (PAP)