Glik w 10. minucie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem głową zdobył swoją pierwszą bramkę w Serie A. Reprezentant Polski przebywał na boisku 90 minut, ale nie uchronił swojego zespołu przed stratą gola. Bramkę na wagę remisu zdobył w 67. minucie Stefano Mauri.

>>>Lazio - Torino 1:1. Zobacz gole

Po 10. kolejce Torino z dorobkiem 10 pkt zajmuje 13. miejsce w tabeli. Wyprzedzić go może jednak Genoa, która ma o jeden punkt mniej, a w czwartek podejmuje Fiorentinę.

W innym środowym spotkaniu Inter pokonał u siebie Sampdorię 3:2, choć przegrywał po pierwszej połowie 0:1. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Mediolanu utrzymał się na drugiej pozycji.

Trzy punkty dla prowadzącego w tabeli Juventusu w doliczonym czasie gry spotkania z Bologną uratował Paul Pogba. Wcześniej gola dla "Starej Damy" zdobył Fabio Quagliarella, a wyrównał Saphir Sliti Taider.