Dziennik Gazeta Prawana logo

Filip Jagiełło wraca do Serie A. Genoa przypieczętowała awans

6 maja 2023, 16:50
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Filip Jagiełło
Filip Jagiełło/Newspix
Genoa, której piłkarzem jest Filip Jagiełło, na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek drugiej ligi włoskiej zapewniła sobie awans do Serie A. Przesądziły o tym sobotnia wygrana u siebie z Ascoli 2:1 i wyjazdowy remis Bari z Modeną 1:1.

Bezpośredni awans z Serie B uzyskują dwie najlepsze drużyny. Już przed tygodniem zapewniło go sobie prowadzące w tabeli Frosinone Przemysława Szymańskiego.

Genoa jest druga, a nad trzecim Bari ma osiem punktów przewagi. Do zdobycia pozostało sześć "oczek".

W spotkaniu z Ascoli Jagiełło wszedł na boisko po przerwie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj