Kędziora wpisał się na listę strzelców w 15. minucie dogrywki, do której doszło, gdyż ekipa z Salonik wygrała w regulaminowym czasie 1:0 i odrobiła straty z pierwszego spotkania. W 120. minucie na 1:2 strzelił Dimitris Limnios i konieczne były rzuty karne.

Bohaterem konkursu "jedenastek" okazał się Drągowski, który obronił trzy strzały rywali, a pokonał go m.in. Kędziora. Po dziewięciu seriach gospodarze zwyciężyli 6-5 (jeden z graczy PAOK trafił w poprzeczkę) i awansowali do finału.

Drągowski i Kędziora rozegrali pełne 120 minut, podobnie jak w ekipie "Koniczynek" były zawodnik Lechii Gdańsk i Legii Warszawa Serb Filip Mladenovic, który także wykorzystał jeden z rzutów karnych.

W zaplanowanym na 18 maja finale rywalem Panathinaikosu będzie Aris Saloniki bądź Panetolikos.