Mistrzowie Francji na początku sezonu prezentują wysoką formę. Rozgrywki zaczęli z przytupem pokonując przed tygodniem na wyjeździe 4:1 Le Havre 4:1.

Barcola trafił dwa razy

Grający po raz pierwszy w tym sezonie na Parc des Princes paryżanie objęli prowadzenie już w 4. minucie po strzale Bradleya Barcoli.

W 24. minucie podwyższył Marco Asensio, a osiem minut po przerwie swoją drugą bramkę zdobył Barcola. Gospodarze nie zwalniali, a kolejne bramki uzyskali Achraf Hakimi (58.), Warren Zaire-Emery (60.) i Lee Kang-in (82.).

Bez Mbappe też jest życie

PSG na początku sezonu imponuje skutecznością, mimo że przed sezonem do Realu Madryt przeszedł największy gwiazdor zespołu Kylian Mbappe.

W poprzednim sezonie PSG wywalczyło 12. tytuł mistrza Francji, wyprzedzając AS Monaco i Brest.