Słoweński siatkarz: Cieszę się, że pokonaliśmy aroganckich Polaków. Pokazaliśmy im, kto tu rządzi

| Aktualizacja:

"Przy takiej publiczności gra się znacznie łatwiej. Szkoda, że finał nie jest w Lublanie" - przyznał libero reprezentacji Słowenii Jani Kovacic po półfinałowej wygranej z Polską 3:1 w mistrzostwach Europy siatkarzy.

wróć do artykułu
  • ~VIS
    (2019-09-27 11:00)
    A czy Słoweńcy mimo wygranej mają prawo do takiego zadzierania nosa?? Nie plujmy we własny ogródek. Od początku turnieju nasza drużyna nie grała koncertowo mimo niekiedy wysokich zwycięstw. Brązowy medal ME jest też nie do pogardzenia. Nie przeszkadzajmy w jego zdobyciu. Balonik owszem był trochę nadmuchany, ale czego można spodziewać się po obecnych mistrzach świata sprzed roku. Przewidywań poniżej złotego medalu nikt nie zakceptowałby. Komentarze przed meczem ze Słowenią były generalnie powściągliwe i ostrożne. Kibicujmy zdobyciu brązowego medalu.
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki, anahoreta
    (2019-09-27 11:06)
    Znowu sędziowie (jawnie stronniczy) i całodobowa przerwa lotu na lotnisku (czy to nie było celowe?) pozbawili naszych orłów zwycięstwa. Brawo premier Morawiecki, brawo prezes Kaczyński.Byli cały czas z naszymi.
  • ~Proton
    (2019-09-27 10:18)
    Dyrdymały! Kluczem do sukcesu było granie tego meczu na własny boisku, we własnym państwie, przy własnej publiczności! Ja się pytam: dlaczego taki mecz odbył się w państwie jednej z drużyn, a nie na neutralnym gruncie?! Przecież to chore!
  • ~Alek
    (2019-09-27 13:24)
    A kto to dopuścił, żeby sędzią był z Chorwacji i przecież to kraj z byłej Jugosławii, tak jak Słowenia,to skandal!!To tak jakby Kaszub sędziował Góralom.
  • ~Boogie
    (2019-09-27 12:19)
    Na przegranym meczu świat się nie kończy. Tylko po co nam są rezerwowy gracze skoro grzeją ławke ? Moim zdaniem wszyscy oprócz rezerwowych zmaścili mecz. Dlaczego nie było zmian??? Coś mi mówi, że trener uwierzył że jest nieomylny. Zimny prysznic był potrzebny. Jednak jest to nadal nasza drużyna, której kibicuję i trzymam kciuki w każdym meczu.
  • ~Matełusz
    (2019-09-27 10:23)
    Pękł pompowany balonik?
  • ~uuu
    (2019-09-27 11:16)
    Słusznie powiedział o zadzieraniu nosa. Graliśmy ze słabymi drużynami a komentarze były jak byśmy zdobyli niemal mistrzostwa. Zadufane dupki jesteśmy jako Polacy. Brak nam szacunku do innych
  • ~Ryszard
    (2019-09-27 10:07)
    Tak się kończy zadzieranie nosa.
  • ~Onn
    (2019-09-27 11:22)
    Hahahaha, fama sie niesie, aroganccy Polacy. No coz, niestety Sloveni ma racje!
  • ~Aldona
    (2019-09-27 10:22)
    prawdę powiedział
  • ~EM
    (2019-09-27 13:49)
    Zapomniał dodać, że ich ósmym zawodnikiem był sędzia "kalosz"
  • ~Bury
    (2019-09-27 13:41)
    Jeden mecz się nie udał i wielkie mi halo. Trudno, chociaż sam liczyłem na zloto. To są dwukrotni mistrzowie świata i mają prawo nosić głowę podniesiona. Dojdzie Kurek i będzie miazga 😉 Polska!!!
  • ~antyPiterek
    (2019-09-27 12:57)
    A teraz zarozumialcami stali sie Slowency, trudno zaprzeczyc po takiej wypowiedzi ich libero
  • ~ Brat B
    (2019-09-27 13:54)
    To chyba najgorsze Mistrzostwa Europy pod względem organizacyjnym
  • ~Natenczas
    (2019-09-27 16:50)
    Nie da się ukryć, że nasi przegrali na własne życzenie ale o co temu Słoweńcowi chodzi z tą arogancją? Kiedy niby nasi zawodnicy pokazywali jakąś arogancję? Coś mi się zdaje, że Słoweńcy sami sobie to wmówili i wynika to wyłącznie z ich zazdrości. A czy Polska jest lepszym zespołem? OCZYWIŚCIE, że jest - statystyki, rankingi i wyniki nie kłamią a potknięcia zdarzają się każdemu. Różnica między klasowym zespołem takim jak Polska a niszowym marginesem takim jak Słowenia jest taka, że polski zespół uczy się na błędach a Słowenia upaja się byle sukcesem i przy tym wmawia przeciwnikowi swoje własne negatywne emocje.
  • ~Kibic
    (2019-09-27 13:19)
    Ludzie przecież sëdzia był stronniczy, wszystko zaczęło się po poczwórnym odbiciu piłki,wszyscy to widzieli tylko nie sędzia,który był za Słoweńcami.Pierwszy set byłby nasz i dodał pewności drużynie.Takie mecze nie powinni sędziować sëdziowie z ościennych krajów.
  • ~EM
    (2019-09-27 14:07)
    Niech się cieszy, póki może. Zobaczymy, czy będzie mu tak wesoło przed francuska publicznością.
  • ~ Dddd
    (2019-09-27 15:18)
    Chlopaczki że Slowenii urosło duże ego... ekipka ktora nigdy nie grała na igrzyskach czy pierwszy raz w życiu na mistrzostwach swiata, mówi kto tu rządzi... Kabaret. Gość mówi o aroganci kiedy teraz się sam tak zachowuje.
  • ~mod
    (2019-09-27 10:32)
    Trafnie nas określił,no ale jak się mają zachowywać jak się z nich robi bogów,wysyła samoloty.Co zrobią politycy,napewno niektórzy planowali się przyssać do ich sukcesu,a tu taka wtopa.Płakać się chciało gdy patrzyłem na ich bezsilność bo grać to oni potrafią.Jak się czują ci co z nami tak łatwo przegrali.Polacy nic się nie stało,czas zaśpiewać ze łzami w oczach.
  • ~krystek
    (2019-09-27 12:56)
    tak nie ladnie pluc na swoja druzyne to nie jest eleganckie a slowieni to ,ze wygrali to jadem pluc nie powinni to poprostu brak kultury taki jest sport raz wygrywa sie a raz przegrywa nasza druzyna z kultura podeszla nie obrazali przeciwnika i cieszmy sie tym co mamy