Polscy siatkarze najlepsi na świecie! Zobacz, jak w finale zmiażdżyli wielką Brazylię [FOTO]

1 października 2018, 07:39
Michał Kubiak
Michał Kubiak / PAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO
Polscy siatkarze pokonali w Turynie Brazylijczyków 3:0 (28:26, 25:20, 25:23) w finale mistrzostw świata i obronili tytuł. Te same drużyny zmierzyły się w decydującym spotkaniu w poprzednim turnieju tej rangi w 2014 roku w Katowicach - wówczas biało-czerwoni wygrali 3:1.
Tematy:
Brazylia heynen Kurek siatkarze finał MS Kubiak śiatkówka

Komentarze (26)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • kibic
    2018-10-01 11:52
    Jak żyję, a trochę żyję , nie zdarzyło się by nie było hymnu narodowego dla zwycięzcy. Czy aby to nie celowe???. To Włosi mieli grać wielki finał, a Polacy mieli przeżyć...PIEKŁO ( taki pan z mikrofonem wyszedł przed meczem na boisko i zażyczył piekła....).
    0
    zgłoś
  • kaa-c
    2018-10-01 11:21
    Wcale nie "zmiażdżyli" - bo stoczyli naprawdę ciężką i wyrównaną walkę, za co im chwała. W sporcie istnieje takie coś jak szacunek dla przeciwnika.
    0
    zgłoś
  • kwr
    2018-10-01 11:04
    A mi już szkoda Kurka. Putin trzyma wszystkie najważniejsze Kurki. Naszemu pewnie też nie odpuści.
    2018-10-01 10:35
    Bzdura, nikogo nie "zmiażdżyliśmy"! Nasza siatkowa drużyna po prostu wygrała mistrzostwo ŚWIATA... BRAWO!
    0
    zgłoś
  • j-23
    Przy okazji widać było różnicę pomiędzy kibicami siatkówki i piskibolami piłki nożnej
    0
    zgłoś
  • wawa
    2018-10-01 10:33
    Mamy najlepszych na świecie siatkarzy i beznadziejnych kopaczy obunożnych. Ale suweren i tak woli tych drugich
    2018-10-01 09:58
    Panowie redaktorzy . Zmiażdżyli wielką Brazylie . Czas chyba przyjśc po rozum do głowy o ile go w niej macie . W 3 set róznica w małych punktach to tylko 9 jest to prawie min róznica jaką można wygrac 3 sety . Niektóre momenty gry wskazywały ze to my byliśmy miażdżeni . Wygraliśmy z wielkim zespołem ale nie przyszło nam to łatwo
    0
    zgłoś
  • Wladziu
    Kto sie zalozy, ze Pis wykorzysta to zwyciestwo do ich patetycznych nacjonalbych hymnow na ojczyzne, honor i inne bzdety!
    1
    zgłoś
  • motek
    2018-10-01 09:55
    Ze względów na bezpieczeństwo pana prezydenta polscy siatkarze zrezygnowali z odbioru orderu odrodzenia (i tak dalej). No bo ta drabinka prezesa jest bez poręczy.
    2
    zgłoś
  • Jozik
    2018-10-01 09:53
    Bez takiego twardego trenera by nie wygrali. Fajnie, ze wygeali, gratulacje . Tylko sie obawiam , ze Pis bedzie sie tym zwyciestwem chlubil.
    2018-10-01 09:06
    Z całego serca gratuluję polskim orłom! :-)
    1
    zgłoś
  • Sokular
    W szlachetnej sportowej walce wygrali złoto - są najlepsi!!!!!!!!!! - czy nie brzmi to ciekawiej niż "zmiażdżyli"???????????? po co wchodzić w język agresji nawet w sporcie??????????